از چه دستگاهی برای چاپ فلکسی استفاده میکنند ؟
از چه دستگاهی برای چاپ فلکسی استفاده میکنند ؟
چاپ فلکسی برای تابلو هایی که مهتابی دارن مثل سردر مغازه ها، بیلبورد ها و استند های نمایشگاهی استفاده میشه.مدل های چینی این چاپ معمولا 18 انس و مدل های کره آن 20 انس میباشد تابلو های مغازه ها معمولا 20 انسی هستند.

چاپ فلکسی برای تابلو هایی که مهتابی دارن مثل سردر مغازه ها، بیلبورد ها و استند های نمایشگاهی استفاده میشه.مدل های چینی این چاپ معمولا ۱۸ انس و مدل های کره آن ۲۰ انس میباشد تابلو های مغازه ها معمولا ۲۰ انسی هستند.

برای چاپ فلکسی استفاده از دستگاه هایی که توانایی چاپ بالایی دارند ضروری است.به عبارت دیگه کیفیت دستگاه چاپ تو خوب شدن چاپ فلکسی تاثیر مستقیم داره.

از چه دستگاهی برای چاپ فلکسی استفاده میکنند ؟

در ادامه برخی ازویژگی های دستگاه چاپ فلکسی و بررسی میکنیم.

ریپ: ریپ دستگاه عمل خروجی چاپ را به عهده دارد و هرچه قوی تر باشد عمل چاپ بهتر خواهد بود.ریپ ها دارای پروفایل های زیادی هستند به همین دلیل قابلیت چاپ گزینه های متنوع و متفاوتی دارند.

هد: هدها دارای نازل های ظریفی هستند که جوهر از آنجا خارج میشه و سایز های مختلفی نیز دارند.فلکسی در مرحله اخر از این هد ها عبور میکنه.اگر تعداد نازل های استفاده شده زیاد باشه سرعت چاپ نیز زیاد میشه از هد های ۱۰۲۴ پهنای چاپ فلکسی معادل ۲.۵ سانتی متره و در هد ۱۲۸ معادل ۵ سانتی متره.

بدنه دستگاه : بدنه دستگاه شامل محل قرار گیری دستگاه ، شاسی دستگاه، محل قرارگیری کامپیوتر و… میباشد.

تمامی طراحی ها برای چاپ فلکسی باید متناسب با ابعاد چاپی صورت بگیره حداقل رزولوشن آن باید ۷۰ باشه و در فرمت های تیف یا جی پی جی ذخیره بشه.

برای این چاپ حتما باید از دستگاه هایی استفاده بشه که جوهر مرغوبی دارند و چاپ مرغوبی را نیز انجام میدهند زیرا که در صورت تابش نور بتونه مقاومت داشته باشه.

از چه نو متریالی در پاپ آپ نمایشگاهی استفاده میشود

پاپ آپ نمایشگاهی نیاز به یک طرح و متریال خوب داره تا بتونه از نظر تبلیغات هر انچه که نیاز است را به کاربر نشون بده. اطلاعات کامل چاپ بنر چاپ کوثر در لینک قبل موجود میباشد.

ابعاد پاپ آپ می‌تواند ۲*۳ و ۳*۳ و … انتخاب بشه.اما توجه داشته باشید که همواره طرح را متناسب با ابعاد انتخابی در نظر. طرح هایی که روی پاپ اپ ها استفاده میشه باید طرح های خاصی داشته باشن و بیان کننده موضوع و پیام خاصی نیز باشند. این پیام ها باید آنقدر جذاب باشن که سبب جذب مخاطب بشن و از نظر تبلیغاتی لپ مطلب را ادا کنند. برای تهیه این استند پاپ ها میتونید حتما سری به مجموعه کوثرپرینت بزنید.همه واحدهای چاپی قادر به ایجاد و طراحی پاپ آپ نمایشگاهی متناسب با آن چیزی که مد نظر است، نیستند

از چه نو متریالی در پاپ آپ نمایشگاهی استفاده میشود

مدل استند ها فلزی بوده و به آسانی می شود آن ها را جا به جا کرد و قابلیت باز و بسته شدن راحت را دارنیز دارند.این استند ها به دلیل اینکه حجم کمی را اشغال میکنند و به راحتی حتی در کیف جا میشوند مورد توجه بسیاری ازکسب و کار ها قرار گرفته اند. این استند های نمایشگاهی از جنس آلمونیوم می باشند و وزن بسیار کمی را دارند به همین خاطر می توانید آن ها در هر کجا که می خواهید به راحتی جا به جا کنید.

همچنین بخوانید:  بزرگسالان برای یادگیری موسیقی چه سازی را انتخاب می‌کنند؟

استند های پاپ آپ به دو صورت منحنی و تخت وجود دارند که هر کسب و کاری متناسب با نیاز خودش اونا رو انتخاب میکنه و تبلیغات مورد نیاز خودش و روی آن انجام میده.

در برچسب استیکر از چه نوع چسبی استفاده میشود

سیاری از مشتریان ما می‌پرسند که برای لیبل بسیاری از افراد میخواهند بدونند برای پشت استیکر های خود از چه چسبی استفاده کنند ولی برای این سوال پاسخ سرراستی وجود نداره، چون چسب لیبل درای مواد و متریال بسیار زیاد است و این موضوع در واقع به کاربرد نهایی لیبل شما بستگی دارد. برای کسب اطلاع از چاپ استیکر کوثر پرینت لینک قبل را کلیک کنید.

در برچسب استیکر از چه نوع چسبی استفاده میشود

انواع چسب: دائمی و جداشدنی. نوع متریال انتخابی برای چسب، به سطحی که قرار است برچسب روی آن چسبانده شود،بستگی دارد..

استیکر های شیشه ایی قابلیت شست وشو دارند و در واقع این برچسب‌ها به راحتی به کاشی های دیواری یا زمینی چسبانده میشه و کاملا ضد‌آب میباشند.در صورتی که از روی دیوار بخواهید بکنید باید بسیار آرام با یک سشوار آن را حرارت بدهید و آرام از روی دیوار جدا کنید .چه کاغذدیواری و چه استیکر و چه بوردر باید با بخارشو از سطح دیوار کنده شود، البته در بعضی از دیوارها که رنگ روغن مرغوب دارند با سشوار هم کنده میشوند ولی بهترین روش برای این‌که دیوار صدمه نبیند، استفاده از بخارشو است اما باید بگوییم هرچه ‌قدر سطحی که استیکر چسبانده شده صیقلی‌تر و روغنی‌تر باشد، استیکر راحت‌تر کنده می‌شود ولی هرچه ‌قدر کاغذی و ناهموارتر باشد هنگام کندن استیکر مشکل بیشتر خواهد داشت.

برچسب های دیواری دکوراتیو یک برچسب بسیار زیبا و لطیف ساخته شده از نوعی مواد وینیل است، که طرح، عکـس و یا سایر تصاویر دیگر بر روی آن بوسیله دستگاه کاتر برش داده می‌شود و برای زیبایی و منحصر بفرد نمودن محیط اطراف در هر جایی که امکان داشته باشد ، بسته به سلیقه فرد نصب میشه. این برچسب ها اصلا شبیه کاغذ دیواری و یا اجناس مشابه نیستند..