روش های ساخت بک لینک رایگان برای بهبود سئو
روش های ساخت بک لینک رایگان برای بهبود سئو

روش های ساخت بک لینک رایگان برای بهبود سئو روش های زیادی برای رشد و سئوی وبسایت شما وجود دارد که می توانید از آن ها استفاده کرده و سایت خود را در جستجوی گوگل محبوب کنید، توجه فرمائید که در واقع رکن اصلی موفقیت کسب و کار و همین طور تجارت شما در دنیای […]

روش های ساخت بک لینک رایگان برای بهبود سئو

روش های ساخت بک لینک رایگان برای بهبود سئو

روش های زیادی برای رشد و سئوی وبسایت شما وجود دارد که می توانید از آن ها استفاده کرده و سایت خود را در جستجوی گوگل محبوب کنید، توجه فرمائید که در واقع رکن اصلی موفقیت کسب و کار و همین طور تجارت شما در دنیای اینترنت استفاده از تمامی ویژگی های سئو است، بهینه سازی وب سایت برای موتور های جستجو توسط روش ها و راهکار های مختلف انجام می گردد.

فراموش نکنید که یکی از کلیدی ترین ها بک لینک سازی است، در بک لینک سازی لینک صفحه اصلی و یا یکی از برگه های سایت شما با یک کلمه کلیدی که در انکرتکست قرار دارد و وقتی کاربر روی آن کلیک می کند وارد سایت شما می شود جریانی ایجاد می گردد که سئو را بهبود می بخشد.

در واقع خزنده های گوگل وقتی یک وب سایت را بررسی می کنند، تمامی لینک های آن را ایندکس کرده و به آن درجه و امتیاز می دهند.

مثلا فرض کنید محتوای مهمی تولید کرده اید و سایتی دیگر محتوای شما را کپی کرده و به سایت شما لینک می دهد. این یک روش اولیه برای بک لینک سازی است. اگر زمان کافی برای انجام تمام این پروسه های سخت را ندارید، سفارش سئو سایت به شرکت های معتبر را امتحان کنید.

شروط ایجاد بک لینک رایگان

فعالیت در شبکه های اجتماعی و همین طور فروم ها یکی دیگر از روش های کلیدی و محبوب برای ساخت انواع بک لینک های رایگان است، شما در فروم ها عضو می شوید، در بخش پروفایل و تکمیل اطلاعات آدرس وب سایت خود و همین طور کلمه کلیدی و عنوانش را قرار می دهید، این کار در شبکه های اجتماعی بزرگ و فعالیت در آن ها نیز قابل انجام است.

در ایران نیز شبکه های اجتماعی وجود دارند که اجازه می دهند به سایت خود لینک دهید و مقالات را منتشر کنید.

البته که این کار باید به صورت مدام و پشت سر هم انجام شود در غیر این صورت هیچ نتیجه خاصی در بر نخواهد داشت. تنها وقت خود را تلف کرده و بهتر است  آن را فراموش کنید.

اگر تعداد فالوور و ویوی پست های شما کم است بهتر خواهد بود به فکر بهبود وضعیت باشید.

همچنین بخوانید:  از چه دستگاهی برای چاپ فلکسی استفاده میکنند ؟

سایت های زیادی هستند که به شما اجازه می دهند در آن ها پست مهمان بنویسید و می توانید از این روش نیز برای بک لینک سازی کاملا طبیعی و ارزشمند استفاده کنید.

البته باید کیفیت محتوای شما واقعا بالا باشد. رپورتاژ آگهی نیز یکی دیگر از راههای بدست آوردن بک لینک است.

روش های ساخت بک لینک رایگان برای بهبود سئو

تکنیک های ساخت بک لینک

ضمن این که شما در بخش کامنت هر مطلب یک سایت که امکان به اشتراک گذاری آدرس وب را دارد نیز می توانید بک لینک های طبیعی ایجاد کنید، البته که این روش بسیار زمانبر است و حتی گاهی مشکلاتی را برای سئوی شما ایجاد می کند، بخصوص اگر به صورت انبوه باشد، فراموش نکنید که زیاده روی در هر کدام از این موارد می تواند گوگل را به شما و محتوای سایت و حتی ربات بودنتان مشکوک کند.

پس هر کدام را به صورت مختصر و برای مدت زمان و دوره هایی کوتاه مدت انجام دهید، اما پس از مدتی که سایت شما رتبه بهتری کسب کرد، می توانید آن را ادامه دهید.

از وب سایت های ایندکس لینک می توانید برای یافتن بک لینک های رایگان نیز استفاده کنید که البته برخی از آن ها ویژگی های پرمیوم به شما ارائه می دهند.

تبادل لینک با سایت های با ارزش

مرحله بعدی که بیشتر از پیش در مورد آن در الگوریتم های جدید گوگل صحبت می شود، تبادل لینک است، در واقع شما بخشی از سایت خود مثلا، ساید بار و یا فوتر را برای ثبت لینک استفاده می کنید، مدیران وب سایت ها در این بخش درخواست می دهند و شما نیز در ازای آن می خواهید که لینک سایت شما را در صفحه وب خود ثبت کنند.

چنین پروسه ای باعث ایجاد  بک لینک می شود، البته که به هیچ عنوان نباید روی این کار تمرکز کنید، چون الگوریتم گوگل برای آن جریمه های سنگینی را در نظر گرفته است و سایت شما پنالتی خواهد شد.

سعی کنید در مدل کامنت گذاری نیز لینک را در متن قرار دهید، چون در این صورت توجیح بهتری برای طبیعی بودن آن دارید و می خواهید در اصل یک محتوا را به اشتراک گذاشته و در کنار آن منبع را نیز فراخوانی می کنید. همه اینها بخشی از راه های افزایش بازدید سایت هستند.