آموزش طرز تهیه ماهی سوخاری در فر پفکی با فویل به روش رستورانی
آموزش طرز تهیه ماهی سوخاری در فر پفکی با فویل به روش رستورانی
امروز برای شما طرز تهیه ماهی سوخاری در فر پفکی با فویل به روش رستورانی و بسیار خوشمزه را آماده کرده ایم.

نمکستان: برای این پست آموزش طرز تهیه ماهی سوخاری در فر خوشمزه و لذیذ را آماده کرده ایم ، برای مشاهده این آموزش آشپزی این پست را دنبال کنید.

مواد لازم ماهی سوخاری در فر :

فیله ماهی ۲ عدد
پیاز رنده شده ۱ قاشق غذاخوری
کره ۱ قاشق غذاخوری
کچاپ ۱ قاشق چایخوری
نمک و فلفل ۱ قاشق چایخوری
پودر سیر ۱ قاشق چایخوری
کورن میل ۴ قاشق غذاخوری
آرد ۱ تا ۲ قاشق غذاخوری
پودر پنیر ۱ قاشق غذاخوری

طرز تهیه ماهی سوخاری در فر :

با آموزش طرز تهیه ماهی سوخاری در فر از سری آموزش های آشپزی سایت نمکستان در خدمتتون هستیم. برای تهیه ماهی سوخاری در فر ابتدا باید ماهی را درون ظرفی گذاشته و به آن نمک و فلفل به همراه آب یک لیموی تازه اضافه کنید وبرای ۲ ساعت درون یخچال بگذارید. کره را ذوب کنید و کچاپ را به همراه پودر سیر ، پیاز رنده شده ، نمک و فلفل به آن اضافه کنید وهم بزنید تا کاملا ترکیب شوند. باید ظرف بزرگی انتخاب کنید تا مواد کاملا به تمامی نقاط ماهی برسد. در ظرفی دیگری آرد را به همراه

کورن میل ، پودر پنیر ، کمی نمک و فلفل با هم مخلوط کنید.کف سینی فر را یک فویل آلومینیومی بکشید و کمی آن را چرب کنید. حال با استفاده از چنگال یک تکه ماهی برداشته و اول در ترکیب کره و بعد در ترکیب آرد بزنید و با استفاده از چنگال کمی از ترکیب آردروی آن بریزید. ماهی ها را به ترتیب درون سینی فر بچینید و فر را از قبل با درجه ۲۰۰ درجه سانتی گراد روشن کنید تا گرم شود.

مدت ۲۰ دقیقه برای طلایی و پخته شدن ماهی ها کافی می باشد. اگر می خواهید که ماهی شما خوش رنگ تر شود در ۵ دقیقه آخرپخت ماهی را از فر بیرون بیاورید و به آن روغن زیتون یا هر نوع روغن دیگری بمالید و دوباره درون فر بگذارید و با حرارت بالای فر آن را طلایی کنید. می توانید این ماهی را با سس مایونز خانگی ، چند اسلایس آوکادو پیاز ترشی به صورت یک ساندویچ خوشمزه نوش جان کنید. از لیمو ترش تازه و انواع سبزیجات پخته شوده نیز می توانید استفاده کنید و یک سبزی پلو با ماهی سوخاری نوش جان کنید.