آموزش کامل و دستور پخت کیک میوه ای بدون شکر خوشمزه و عالی
آموزش کامل و دستور پخت کیک میوه ای بدون شکر خوشمزه و عالی
آموزش کامل و دستور پخت کیک میوه ای بدون شکر خوشمزه و عالی را از نمکستان بیاموزید.

نمکستان: برای این پست آموزش طرز تهیه کیک میوه ای  خوشمزه و لذیذ را آماده کرده ایم ، برای مشاهده این آموزش نحوه ی تهیه کیک این پست را دنبال کنید.

مواد لازم کیک میوه ای :

تخم مرغ ۲ عدد
آرد ۳۵۰ گرم
شیر ۱۲۵ میلی لیتر
عسل ۳ قاشق غذاخوری
کره ۱۵۰ گرم
بکینگ پودر ۲ قاشق چایخوری
پودر ادویه مخلوط ۱ قاشق چایخوری
برگه زردآلو خرد شده ۷۵ گرم
خرمای خشک خرد شده ۷۵ گرم
گیلاس شکری خرد شده ۷۵ گرم
کشمش ۱۰۰ گرم
پوست رنده شده پرتقال ۱ عدد
آب پرتقال ۶ قاشق غذاخوری

طرز تهیه کیک میوه ای فرانسوی کیک میوه ای کیک میوه ای بدون فر کیک میوه ای بدون فر کیک میوه ای بدون فر دستور پخت کیک میوه ای بدون شکر

طرز تهیه کیک میوه ای :

با آموزش طرز تهیه کیک میوه ای بدون شکر از سری آموزش های شیرینی پزی سایت نمکستان در خدمتتون هستیم.برای تهیه کیک میوه ای بدون شکر ابتدا باید آرد، بکینگ پودر و پودر ادویه را با هم مخلوط کنید و در ظرفی الک کنید. کره را به این مواد اضافه کنید و با نوک انگشت مالش دهید تا شبیه به خرده نان شود.

زردآلو، خرما، گیلاس شیرین، کشمش را با شیر و تخم مرغ زده شده مخلوط کنید. سپس پوست رنده شده ی لیمو و آب لیمو را هم اضافه کنید و مخلوط کنید. سپس عسل و مخلوط میوه را به آرد اضافه کنید و آنقدر هم بزنید تا نرم و کش دار شود.

قالب گرد ۲۰ سانتیمتری را با کمی کره چرب نموده و کف آن کاغذ روغنی بیاندازید. مواد را با قاشق داخل قالب کیک آماده ریخته و روی سطح کیک را صاف نمایید. کیک را در فر با درجه حرارت ۱۸۰ درجه سانتیگراد یا ۳۵۰ درجه فارنهایت به مدت ۱ ساعت قرار دهید تا بپزد.

برای اطمینان از پخت کیک یک خلال دندان در کیک فرو کنید اگر چیزی به کیک نچسبید کیک پخته است. کیک را از فر بیرون بیاورید و بگذارید خنک شود سپس از قالب بیرون بیاورید.