طرز تهیه کباب سبزیجات رژیمی بسیار خوشمزه ویژه گیاه‌خواران
طرز تهیه کباب سبزیجات رژیمی بسیار خوشمزه ویژه گیاه‌خواران
آموزش کامل طرز تهیه کباب سبزیجات رژیمی بسیار خوشمزه و عالی را برای شما در نمکستان آماده کرده ایم.

نمکستان : برای این پست آموزش طرز تهیه کباب سبزیجات رژیمی خوشمزه و لذیذ را آماده کرده ایم، برای مشاهده این آموزش آشپزی این پست را دنبال کنید.

مواد لازم کباب سبزیجات رژیمی :

کدوی خورشتی خلالی شدهیک عدد
هویج رنده شدهسه عدد
کلم سفید خرد شدهیک چهارم
پیاز خلالی شدهیک عدد
دانه سویای آب پز شده۲ فنجان
سیب زمینی پخته شده۵ عدد
فلفل سبز و قرمز ریز خرد شده۵ عدد
زردچوبهیک قاشق چایخوری
گارام ماسالایک قاشق چایخوری
زیره سبزیک قاشق سوپخوری
آرد ذرتیک قاشق سوپخوری
آرد سفید سادهیک قاشق سوپخوری
نمکبه مقدار لازم

مواد لازم برای تهیه مایه خمیر :

آرد سفیدشش قاشق سوپخوری
زردچوبهیک دوم قاشق چایخوری
آببه مقدار لازم
سیخ کباب چوبی بامبو۲۰ عدد
پودر سوخاریبه مقدار لازم
شیر سویابه مقدار لازم

کباب سبزیجات کباب سبزیجات در فر کباب سبزیجات معطرطرز تهیه کباب سبزیجات رژیمی طرز تهیه کباب سبزیجات رژیمی کباب رژیمی سبزیجات

طرز تهیه کباب سبزیجات رژیمی :

با آموزش طرز تهیه کباب سبزیجات رژیمی از سری آموزش های آشپزی سایت نمکستان در خدمتتون هستیم. برای تهیه کباب سبزیجات رژیمی ابتدا باید همه مواد لازم برای تهیه مایه خمیر (آرد سفید و آب و زردچوبه) را در کاسه ای مخلوط کنیم و کنار بگذاریم. سیب زمینی های پخته و سویای پخته شده را له کنید. هویج را رنده کنید و آب اضافی آن را بیرون بریزید.

کلم و کدوی خرد شده را در تابه ای تفت دهید و مقداری نمک روی آن ها بپاشید تا آبشان تبخیر شود. آب خارج شده از آنها را جدا کنید و دور بریزید. دو قاشق غذاخوری آب به تابه اضافه کنید، پیاز و زردچوبه و گارام ماسالا و زیره سبز رو هم اضافه کنید و مخلوط کنید و برای چند دقیقه روی حرارت تفت دهید.

تابه را از روی حرارت بردارید و به مخلوط سیب زمینی و سویا اضافه کنید. تمام مواد باقی مانده مثل ارد سفید و ارد ذرت و نمک را هم اضافه می کنید و با دست خوب مخلوط کنید.

همچنین بخوانید:  طرز تهیه سالاد نیمرو و اسفناج یک صبحانه لذیذ و پروتئینی

کباب سبزیجات کباب سبزیجات در فر کباب سبزیجات معطرطرز تهیه کباب سبزیجات رژیمی طرز تهیه کباب سبزیجات رژیمی کباب رژیمی سبزیجات

به اندازه یک توپ کوچیک از این مخلوط  را بردارید و با کف دست دور سیخ چوبی فرم بدهید. با یک برس روی کباب ها را از مخلوط مایه خمیرمان می مالیم. بعد در پودر سوخاری می غلطانیم به طوریکه همه جای کباب با پودر سوخاری پوشانده شود. کباب ها را در سینی فر که چرب کرده اید به مدت ۳۰ دقیقه با دمای ۲۲۰ درجه سانتی گراد بگذارید.

هنگامی که کباب ها پخته شدند آنها رو برمیگردانیم و روی آنها را شیر سویا می مالیم و دوباره برای ۳۰ دقیقه در فر قرار می دهیم. کباب های ما آماده است از فر در می آوریم و سرو می کنیم.