آموزش طرز تهیه شیرینی قلبی در منزل ویژه ولنتاین و روز عشق
آموزش طرز تهیه شیرینی قلبی در منزل ویژه ولنتاین و روز عشق
آموزش مرحله به مرحله طرز تهیه شیرینی قلبی در منزل مخصوص ولنتاین را در نمکستان آماده کرده ایم. نوش جانتان

نمکستان : برای این پست آموزش طرز تهیه شیرینی قلبی خوشمزه و لذیذ را آماده کرده ایم ، برای مشاهده این آموزش شیرینی پزی این پست را دنبال کنید.

مواد لازم شیرینی قلبی :

کره ۱۲۵ گرم
خاکه قند  ۸۵ گرم
تخم مرغ ۱ عدد
آرد ۲ پیمانه
وانیل نصف قاشق چایخوری
گلاب نصف قاشق چایخوری
پودر کاکائو ۲ قاشق غذاخوری
رنگ قرمز به مقدار لازم

آموزش شیرینی قلبی آموزش مرحله به مرحله شیرینی قلبی طرز تهیه شیرینی قلبی شیرینی قلبی در منزل مخصوص ولنتاین

طرز تهیه شیرینی قلبی :

با آموزش طرز تهیه شیرینی قلبی از سری آموزش های شیرینی پزی سایت نمکستان در خدمتتون هستیم. برای تهیه شیرینی قلبی ابتدا باید کره و خاکه قند را در ظرفی بریزید و با همزن بزنید تا مخلوط پوک و کمرنگی شود. سپس تخم مرغ را اضافه کنید و مخلوط درست شده را سه قسمت کنید و در سه کاسه جداگانه بریزید. به یکی از کاسه ها وانیل بزنید. به یکی رنگ قرمز و گلاب و بزنید.به کاسه سوم هم چیزی نزنید تا در انتها کاکائو را اضافه کنید.

آرد را سه قسمت کرده و در سه ظرف جدا بریزید. برای آرد کاکائویی دو قاشق غذاخوری از آرد بردارید و به جای آن پودر کاکائو بزنید و الک کنید. آردها را به مایه های وانیل و گلاب اضافه کنید و به آخری هم آرد کاکائویی بزنید تا سه خمیر با سه رنگ متفاوت داشته باشید صورتی ، سفید و کاکائویی.

به این نکته توجه داشته باشید که یک باره همه آرد را نریزید که خمیر خشک شود. روی سطح کار مقداری آرد بریزید و خمیر را پهن کنید. برای قالب زدن ابتدا با قالب بزرگ قالب قلبی بزنید و به سینی فر منتقل کنید و داخل سینی با قالب کوچکتر قالب بزنید و با یک چاقو لبه گرد قلب کوچک را در بیاورید و جایگزین قلب کوچک بیسکویت رنگ دیگر بگذارید.

اگر قلب کوچک را نتوانستید سالم در بیاورید؛ جداگانه قالب بزنید. داخل سینی فر را کاغذ روغنی بکشید. شیرینی های قالب زده را با فاصله داخل سینی بچینید و داخل فر با حرارت ۱۸۰ درجه سانتی گراد یا ۳۵۰ درجه فارنهایت به مدت ۱۵ دقیقه قرار دهید تا بپزند.

همچنین بخوانید:  آموزش طرز تهیه «شیرینی گل» بسیار زیبا مخصوص پذیرایی

آموزش شیرینی قلبی آموزش مرحله به مرحله شیرینی قلبی طرز تهیه شیرینی قلبی شیرینی قلبی در منزل مخصوص ولنتاین