عکس های خانوادگی ایمان قیاسی و همسرش + بیوگرافی و زندگی شخصی
عکس های خانوادگی ایمان قیاسی و همسرش + بیوگرافی و زندگی شخصی

عکس های ایمان قیاسی مجری برنامه عصر جدید + بیوگرافی ایمان قیاسی نمکستان : ایمان قیاسی مجری و خواننده ایرانی در تاریخ ۳۰ خردادماه ۱۳۶۲ شهر تهران متولد شد. وی در رشته موسیقی تحصیل کرده و فعالیت هنری را با نوازندگی آغاز کرد. قیاسی در حال حاضر مجری برنامه عصر جدید است و با حضور در […]

عکس های ایمان قیاسی مجری برنامه عصر جدید + بیوگرافی ایمان قیاسی

ایمان قیاسی ، عکس ایمان قیاسی و همسرش ، بیوگرافی ایمان قیاسی ، hdlhk rdhsd

نمکستان : ایمان قیاسی مجری و خواننده ایرانی در تاریخ ۳۰ خردادماه ۱۳۶۲ شهر تهران متولد شد. وی در رشته موسیقی تحصیل کرده و فعالیت هنری را با نوازندگی آغاز کرد. قیاسی در حال حاضر مجری برنامه عصر جدید است و با حضور در برنامه احسان علیخانی چهره اش در میان مخاطبان تلویزیونی شناخته شد. در این پست قصد داریم بیوگرافی و عکس های ایمان قیاسی را با شما به اشتراک بگذاریم.

ایمان قیاسی

همسر ایمان قیاسی :

احسان علیخانی مجری و تهیه کننده مسابقه عصر جدید، خبر ازدواج ایمان قیاسی را منتشر و به او تبریک گفت. تاکنون اطلاعات دیگری در این زمینه وجود ندارد.

خانواده ایمان قیاسی : 

ایمان قیاسی در یک خانواده پنج نفره با سطح مالی متوسط بزرگ شد. وی دو برادر به نام های امید و مرتضی دارد. برادرش مرتضی قیاسی عکاس است و در حوزه هنر فعالیت می کند. مادر ایمان قیاسی در سال ۱۳۸۹ فوت شده است.

سابقه فعالیت هنری ایمان قیاسی :

ایمان قیاسی مجری و خواننده پرتلاش و با استعداد ایرانی پس از به اتمام رساندن دوره دبیرستان، نوازندگی را آغاز کرد. وی اولین تجربه روی صحنه را با نوازندگی در کنسرت عباس بهادری به دست آورد. قیاسی در سن ۲۰ سالگی سال ۱۳۶۲ برای پیشرفت کارش، همکاری با امیر تاجیک خواننده مشهور ایرانی را شروع کرد و پس از مدتی اولین آهنگ خود را منتشر نمود. بنابراین وی ابتدا به عنوان نوازنده سپس به عنوان خواننده در عرصه هنر فعالیت داشته و اکنون به عنوان مجری برنامه عصر جدید در قاب تلویزیون ظاهر شد.

ایمان قیاسی در ۲۱ سالگی اولین آلبوم خود به نام شام آخر را تولید کرد و در نهایت در سال ۱۳۸۵ با گرفتن مجوز توانست آلبوم موسیقی خود را منتشر کند. در سال ۹۰ دومین آلبوم قیاسی به نام حساسیت آماده ی عرضه به بازار بود اما به دلیل وجود اختلافات با تهیه کننده دومین آلبومش نیز با دو سال تاخیر انتشار یافت. از آن پس تصمیم گرفت به جای آلبوم موسیقی تک آهنگ به بازار عرضه نماید.

همچنین بخوانید:  عکس های جدید مژده لواسانی مجری خوب کشورمان

عکس های احسان علیخانی و ایمان قیاسی

همکاری و دوستی ایمان قیاسی با احسان علیخانی :

دوستی ایمان قیاسی با احسان علیخانی مجری محبوب ایرانی وی را به عرصه ی مجری گری سوق داد و در سال ۱۳۹۱ اولین تجربه مجری گری را با اجرای برنامه سایه روشن به دست آورد. صحبتهای ایمان قیاسی بر روی صندلی داغ سال ۱۳۹۳ با انتقادات زیادی روبرو شد اما در نهایت دوستی عمیق قیاسی و احسان علیخانی اثبات شد.

ایمان قیاسی پس از مدتی به گروه احسان علیخانی پیوست و در برنامه ماه عسل همکاری داشته است. وی اکنون مجری برنامه عصر جدید را برعهده دارد و چهره اش بیش از پیش در میان مخاطبان تلویزیون دیده و شناخته شد. وظیفه اش در برنامه عصر جدید معرفی شرکت کنندگان در مابین برنامه و صحبت و گفتگو با آن ها اسـت. در واقع حضورش در برنامه عصر جدید می تواند تاثیر زیادی در پیشرفت کار هنری اش داشته باشد.

عکس های امین حیایی و رویا نونهالی و ایمان قیاسی

صفحه اینستاگرام ایمان قیاسی :

ایمان قیاسی با آیدی imanghiasi در اینستاگرام فعالیت دارد.

صفحه اینستاگرام ایمان قیاسی

عکس های امین حیایی و رویا نونهالی و ایمان قیاسی

ایمان قیاسی

عکس های دیده نشده ایمان قیاسی

احسان علیخانی و ایمان قیاسی

احسان علیخانی و ایمان قیاسی

بهنام بانی و احسان علیخانی و ایمان قیاسی

بهنام بانی و احسان علیخانی و ایمان قیاسی

ایمان قیاسی

عکس های ایمان قیاسی مجری برنامه عصر جدید + بیوگرافی کامل

منبع : نمکستان