چرا برای مهاجرت به کانادا، اگر دنبال وکیل مهاجرت در مونترال باشیم، ایده آل تر است؟
چرا برای مهاجرت به کانادا، اگر دنبال وکیل مهاجرت در مونترال باشیم، ایده آل تر است؟

مهاجرت به کانادا به نا به گزارش سایت وکلای مهاجرت به آمریکا و کانادا (IranianLawyer.info) پدیدۀ مهاجرت یکی از مهمترین مسائل کشورهای کمتر توسعه یافته است. در این مقاله به دلایل افزایش مهاجرت به مونترال کانادا پرداخته‌ایم. اگر به دنبال وکیل مهاجرت در شهر مونترال کانادا هستید، در ادامۀ مطلب با ما همراه باشید. برای کسانی […]

مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا

به نا به گزارش سایت وکلای مهاجرت به آمریکا و کانادا (IranianLawyer.infoپدیدۀ مهاجرت یکی از مهمترین مسائل کشورهای کمتر توسعه یافته است. در این مقاله به دلایل افزایش مهاجرت به مونترال کانادا پرداخته‌ایم. اگر به دنبال وکیل مهاجرت در شهر مونترال کانادا هستید، در ادامۀ مطلب با ما همراه باشید.

برای کسانی که به قصد ادامۀ تحصیل به کشورهای توسعه یافته مهاجرت می کنند، بحث هزینه اهمیت بسیاری دارد. غیر از قشر محدودی که با بورسیۀ تحصیلی به کشورهای مختلف مهاجرت می کنند، بخش قابل توجهی از جوانان ایرانی با هزینۀ شخصی برای پذیرش در دانشگاه های کانادا اقدام می کنند.

تحصیل در دانشگاه ها و کالج های کانادا هزینۀ نسبتا کمی دارد. بر اساس بررسی های انجام گرفته، هزینۀ پایین دانشگاه های این کشور نسبت به سایر کشورهای پیشرفته، از جمله آمریکا، انگلستان و استرالیا، یکی از دلایل جذب دانشجویان ایرانی به دانشگاه های کشور کانادا است.

بر خلاف سیستم درمانی پر هزینۀ آمریکا، سیستم خدمات درمانی در کانادا همگانی و رایگان است و هزینه های آن از منبع مالیات ها تامین می شود.

نزدیکی به کشور آمریکا باعث شده است که بسیاری از جوانان کانادایی برای تحصیل و اشتغال به این کشور مهاجرت کنند، بنابراین فرصت های شغلی برای مهاجران در کشور کانادا بیشتر است. کانادا مساحت زیادی دارد و به همین دلیل شرکت ها و بنگاه های اقتصادی بسیاری همواره به نیروی جوان و ماهر نیاز دارند.

مونترال در منطقۀ کبک واقع شده است و شهری  فرانسه زبان محسوب می شود. همچنین مونترال یکی از بزرگترین مراکز اقتصادی کانادا به شمار می آید و شما به عنوان مهاجر می توانید با سرمایه گذاری در این شهر، علاوه بر اطمینان از بازگشت سرمایۀ اولیه خود، به سود مطمئنی نیز دست پیدا کنید.

شهر مونترال کانادا، دارای شش دانشگاه و دوازده کالج است. به همین دلیل بیشترین دانشجوی مهاجر را در مقاطع تحصیلات تکمیلی جذب کرده است. در این شهر دانشجویان می توانند رشته های تحصیلی متنوعی را بر اساس دو زبان انگلیسی و فرانسه انتخاب کنند. چرا که از چهار دانشگاه اصلی این شهر، دو دانشگاه انگلیسی زبان و دو دانشگاه دیگر فرانسه زبان هستند.

همچنین بخوانید:  کدامیک را بخرم؟ پیانو آکوستیک یا دیجیتال!؟

دانشگاه های انگلیسی زبان مونترال دانشگاه مک گیل و دانشگاه کونکوردیا است.

دانشگاه های فرانسه زبان مونترال دانشگاه مونترال و دانشگاه اوکام می باشد.

مونترال یکی از بهترین شهر‌های کانادا برای مهاجرت است. اگر شما واجد شرایط لازم هستید، می توانید برای مهاجرت به مونترال، از طریق وکلای مهاجرت در شهر مونترال اقدام نمایید.

منبع: سایت وکیل مهاجرت به آمریکا و کانادا (IranianLawyer.info)