معرفی رسانه نوا ؛ دانلود آهنگ جدید بدون دغدغه
معرفی رسانه نوا ؛ دانلود آهنگ جدید بدون دغدغه

رسانه نوا با آدرس اینترنتی (https://nava.ir) زمستان ۱۳۹۴ و با هدف تغییرات بنیادین در حوزه اخبار موسیقی و ایجاد دیدی جدید در مخاطب تاسیس شد. با توجه به نیاز روز افزون جامعه برای ایجاد ارتباطات بصری، این رسانه علاوه بر پوشش متنی اخبار، برای اولین بار در حوزه برنامه سازی ویدیویی گام‌های مثبتی برداشته و به […]

رسانه نوا با آدرس اینترنتی (https://nava.ir) زمستان ۱۳۹۴ و با هدف تغییرات بنیادین در حوزه اخبار موسیقی و ایجاد دیدی جدید در مخاطب تاسیس شد. با توجه به نیاز روز افزون جامعه برای ایجاد ارتباطات بصری، این رسانه علاوه بر پوشش متنی اخبار، برای اولین بار در حوزه برنامه سازی ویدیویی گام‌های مثبتی برداشته و به عنوان نخستین و حرفه‌ای ترین رسانه‌ی ویدیویی موسیقی در ایران شناخته می‌شود. رسانه نوا از چندین بخش متنوع و مختلف تشکیل شده که هر کدام با هدفی متفاوت به دنبال آگاهی مخاطب است.

 

نواگرام؛ اخبار هنرمندان در یک قاب!

یکی از بخش‌های خلاقانه و مخاطب پسند رسانه نوا، نواگرام است. نواگرام به هدف تجمیع اخبار کوتاه هنرمندان و دسترسی آسان مخاطبان به اینستاگرام هنرمندان محبوب خود به سایت اضافه شد. در این بخش پست‌های خبری هنرمندان بدون هیچ دخل و تصرفی در محتوای آن منتشر می‌شود.

 

 

رسانه نوا

 

 

نوا موزیک؛ دانلود آهنگ جدید بدون دغدغه

 

دانلود آهنگ جدید شاید یکی از بزرگ‌ترین دغدغه‌های اوغات فراقت باشد که همواره دسترسی آسان به یک آرشیو کامل موسیقی کاری دشوار و غیرممکن بوده است. رسانه نوا بزرگ‌ترین آرشیو موسیقی مجاز داخل کشور را در اختیار مخاطب قرار داده که از جمله امکانات ویژه آن می‌شود به متن آهنگ و امکان ساخت پلی لیست اشاره کرد.

 

رسانه نوا

 

نوا تی وی؛ موسیقی را با چشمانتان گوش کنید!


در «نوا تی وی» گفتگوی تصویری، گزارش ویدویی کنسرت، نماهنگ و مستندهای ویدیویی را بدون نیاز به دانلود کردن، تماشا کنید. سیستم پخش هوشمند «نوا تی وی» بر اساس سرعت اینترنت شما ویدیو را با کیفیتی مناسب و بدون قطعی برای شما پخش می‌کند و اگر دوست دارید آن ویدیو را در آرشیو خود ذخیره کنید امکان دانلود با ۳ کیفیت مختلف برای شما در نظر گرفته شده است.

 

رسانه نوا

 

صفحه هنرمندان؛ جامع‌تر از آن‌چیزی که فکرش را می‌کنید

 

همچنین بخوانید:  قورمه سبزی شمالی

اخبار متنی، گزارش ویدیویی، نماهنگ، تک آهنگ و هر آن‌چیزی که از هنرمند محبوب خود می‌خواهید به راحتی در دسترس شما قرار دارد. کافی است در قسمت هنرمندان، نام هنرمند محبوب خود را جستجو کنید تا به آرشیو کاملی از آن هنرمند دسترسی پیدا کنید.