آموزش مرحله به مرحله طرز تهیه کباب فلفلی خوشمزه و لذیذ خانگی
آموزش مرحله به مرحله طرز تهیه کباب فلفلی خوشمزه و لذیذ خانگی
آموزش مرحله به مرحله طرز تهیه کباب فلفلی خوشمزه و لذیذ خانگی را در نمکستان برای شما آماده کرده ایم. با ما همراه باشید.

نمکستان : امروز برای شما طرز تهیه کباب فلفلی خوشمزه و لذیذ خانگی به همراه نحوه ی درست کردن سس مخصوص این کباب را آماده کرده ایم.برای این آموزش آشپزی این پست را دنبال کنید.

مواد لازم کباب فلفلى :

فلفل سبز۲ عدد
گوشت چرخ کرده۱۵۰ گرم
سیر۲ عدد
فلفل دلمه ای قرمزبه میزان لازم
سس خردل یا پودر خردل۱ قاشق چای خوری
پوست لیمو ترش۱ عدد
زعفران دم کردهبه میزان لازم
نمک و پودر فلفل قرمزبه میزان لازم
پنیر پیتزابه میزان لازم
پیازچهبه میزان لازم

مواد لازم برای تهیه سس کباب فلفلی :

گردوبه میزان لازم
نعناع تازه خرد شده۲ قاشق غذا خوری
پیازچهبه میزان لازم
سیر۳ حبه
فلفل قرمز دلمه اىبه میزان لازم
روغن زیتون۳ قاشق غذا خوری
رب گوجه فرنگى۲ قاشق غذا خوری
زعفران دم کرده۱ قاشق غذا خوری
آبلیمو۲ قاشق غذا خوری

کباب فلفلى کباب فلفلى کباب فلفلی طرز تهیه کباب فلفلى کباب فلفلی با سس مخصوص آموزش تهیه سس کباب فلفلی طرز تهیه کباب فلفلی آسان

طرز تهیه کباب فلفلى :

با آموزش طرز تهیه کباب فلفلى از سری آموزش های آشپزی سایت نمکستان در خدمتتون هستیم. برای تهیه کباب فلفلى ابتدا باید برای مزه دار کردن گوشت سیر ریز خردشده، پیاز رنده شده ، پیازچه ، کمى فلفل دلمه قرمز ریز خرد شده ، یک قاشق چای خوری سس خردل ،رنده پوست لیمو ترش ، زعفران ، نمک و پودر فلفل قرمز را به آن اضافه کنید و مخلوط کنید تا گوشت چسبنده شود.

فلفل هاى سبز باریک و بلند را از کنار یک برش دهید و داخل فلفل پنیر پیتزا بریزید. سپس از مایه گوشتی بردارید و آن را دور فلفل بپوشانید طورى که فقط بالا و پایین فلفل بیرون بماند. بعد کبابمان را داخل روغن با حرارت کم به مدت ۳ دقیقه سرخ کنید. بعد درب ظرف را بگذارید تا آرام بپزد. در این فاصله سس آن را تهیه می کنیم.

طرز تهیه سس کباب فلفلی :

کمى گردو ، نعناع تازه ، پیازچه ، سیر، فلفل قرمز دلمه اى، روغن زیتون را داخل غذا ساز بریزید. سپس در یک ماهیتابه یک پیاز کوچک را رنده کنید و بعد رب گوجه فرنگى اضافه کنید و کمى تفت بدهید. زعفران و کمى آب لیموى تازه اضافه کنید و مواد داخل غذا ساز را به رب اضافه کنید و تفت دهید.

همچنین بخوانید:  آموزش کامل طرز تهیه كوكوی كدو سبز

مقدار کمى آب اضافه کنید و اجازه دهید حداقل پانزده دقیقه سس جا بیافتد . مقدارى از این سس را به کباب ها اضافه کنید و بقیه را موقع سرو روى کباب فلفلی ها بریزید. کباب فلفلی را می توانید با نان، کته، و یا با چلو سرو کنید.

کباب فلفلى کباب فلفلى کباب فلفلی طرز تهیه کباب فلفلى کباب فلفلی با سس مخصوص آموزش تهیه سس کباب فلفلی طرز تهیه کباب فلفلی آسان