آموزش طرز تهیه کباب گوشت شتر مرغ‌ بسیار لذیذ و مقوی
آموزش طرز تهیه کباب گوشت شتر مرغ‌ بسیار لذیذ و مقوی
آموزش مرحله به مرحله طرز تهیه کباب گوشت شتر مرغ‌ بسیار لذیذ و مقوی را از نمکستان بیاموزید. ابتدا باید گوشت ها را در اندازه های یک در چهار سانتیمتری برش دهید...

نمکستان: برای این پست آموزش طرز تهیه کباب گوشت شتر مرغ‌ خوشمزه و لذیذ را آماده کرده ایم ، برای مشاهده این آموزش آشپزی این پست را دنبال کنید.

مواد لازم کباب گوشت شتر مرغ‌ :

گوشت شترمرغ۵۰۰ گرم
سیر له شده۲ حبه
آب لیموترش۴ قاشق سوپخوری
روغن زیتون۲ قاشق سوپخوری
فلفل قرمز۱ عدد
پودر زیره سبز۱ قاشق چایخوری
پودر تخم گشنیز۱ قاشق چایخوری
برگ بو۸ عدد
نمک و فلفل سیاهبه میزان لازم
فلفل های رنگی کوچکبه تعداد لازم
سیخ چوبیبه تعداد لازم

کباب گوشت شتر مرغ‌ کباب کوبیده شتر مرغ‌ استیک شتر مرغ‌ طرز تهیه چلو گوشت با گوشت شترمرغ طرز تهیه کباب کوبیده با گوشت شترمرغ طرز تهیه کباب گوشت شتر مرغ‌

طرز تهیه کباب گوشت شتر مرغ‌ :

با آموزش طرز تهیه کباب گوشت شتر مرغ‌ از سری آموزش های آشپزی سایت نمکستان در خدمتتون هستیم. برای تهیه کباب گوشت شتر مرغ‌ ابتدا باید گوشت ها را در اندازه های یک در چهار سانتیمتری برش دهید. در ظرفی آب لیموترش، روغن زیتون ،سیر له شده، فلفل قرمز خرد شده، پودر زیره سبز، پودر تخم گشنیز، نمک و فلفل سیاه را مخلوط کنید. سپس گوشت های خرد شده را به این مواد اضافه کنید و خوب مخلوط کنید تا گوشت به این مواد آغشته شود.

درب ظرف را بگذارید و آن را به مدت دو ساعت در یخچال بگذارید تا گوشت مزه دار شود.پس از این مدت، گوشت ها را به سیخ بکشید و بین هر تکه گوشت یک عدد برگ بو قرار دهید و در صورت دلخواه بین گوشت و برگ بو فلفل رنگی هم به سیخ بکشید. برای اینکه برگ بوها راحت به سیخ کشده شوند و پاره نشوند آن ها را ۲ ساعت در آب ولرم قرار دهید تا تازه شود. کباب ها را روی حرارت مستقیم آتش، کباب کنید و با سالسای گوجه فرنگی و زیتون آن را سرو کنید.