دستور پخت و طرز تهیه خوراک مرغ و جوانه ماش خوش طعم و لذیذ
دستور پخت و طرز تهیه خوراک مرغ و جوانه ماش خوش طعم و لذیذ
طرز تهیه خوراک مرغ و جوانه ماش خوش طعم و لذیذ در منزل را از نمکستان بیاموزید. ابتدا باید مرغ را بپزید و بعد از خنک شدن آن را ریش ریش کنید...

نمکستان: برای این پست آموزش طرز تهیه خوراک مرغ و جوانه ماش خوشمزه و لذیذ را آماده کرده ایم . برای مشاهده این آموزش آشپزی و طرز تهیه یک خوراک مرغ خوشمزه در منزل این پست را دنبال کنید.

مواد لازم خوراک مرغ و جوانه ماش :

مورد نیاز مقدار مواد
سینه‌ مرغ یک عدد
قارچ ورقه شده ۱۰۰ گرم
جوانه ماش ۱۰۰ گرم
سیر دو حبه
پیاز بزرگ یک عدد
نمک، فلفل، سس خردل و روغن به میزان لازم

طرز تهیه خوراک مرغ و جوانه ماش خوراک مرغ و جوانه ماش طرز تهیه خوراک مرغ طرز تهیه خوراک مرغ رژیمی آموزش خوراک مرغ و جوانه ماش

طرز تهیه خوراک مرغ و جوانه ماش :

با آموزش طرز تهیه خوراک مرغ و جوانه ماش از سری آموزش های آشپزی سایت نمکستان در خدمتتون هستیم. برای تهیه خوراک مرغ و جوانه ماش ابتدا باید مرغ را بپزید و بعد از خنک شدن آن را ریش ریش کنید. پیاز و سیر را نیز خرد کرده و تفت بدهید و سپس قارچ های ورقه شده را نیز به آنها اضافه کنید. کمی که مواد را تفت دادید جوانه ماش را نیز به قارچ ها اضافه کنید و در انتهای تفت نمک ، فلفل و زده و مرغ ها را نیز به آنها اضافه کنید.

مواد خوراک را تفت دهید تا زمانی که آب قارچ ها تمام شود. بعد از چند دقیقه خوراک شما آماده است و می توانید آن را درون ظرف مورد نظرتان بکشید و با سس خردل یا سس سبزیجات تزیین کرده و نوش جان کنید. این خوراک خوش طعم به علت دارا بودن جوانه سرشار از ویتامین B می باشد.