آموزش تخصصی و طرز تهیه خوراک قالبی سبزیجات خیلی خوشمزه و مقوی
آموزش تخصصی و طرز تهیه خوراک قالبی سبزیجات خیلی خوشمزه و مقوی
برای این پست آموزش طرز تهیه خوراک قالبی سبزیجات خوشمزه و لذیذ را آماده کرده ایم . برای مشاهده این آموزش آشپزی ، این پست را دنبال کنید.

نمکستان: آموزش تخصصی و طرز تهیه خوراک قالبی سبزیجات خیلی خوشمزه و مقوی را از نمکستان بیاموزید. برای این پست آموزش طرز تهیه خوراک قالبی سبزیجات خوشمزه و لذیذ را آماده کرده ایم . برای مشاهده این آموزش آشپزی ، این پست را دنبال کنید.namakstan.net

مواد لازم خوراک قالبی سبزیجات

پیاز رنده شده یک عدد
تخم‌ مرغ زده شده سه عدد
سیر ساطوری شده سه حبه
شکر ۱.۴ قاشق چایخوری
جعفری خرد شده یک قاشق غذاخوری
کدوسبز، هویج و سیب‌ زمینی رنده شده از هرکدام دو عدد
روغن زیتون یا مایع هفت قاشق غذاخوری
ریحان خرد شده تازه یا خشک کمی
نمک و فلفل‌ سیاه به میزان لازم

طرز تهیه خوراک قالبی سبزیجات خوراک قالبی سبزیجات طرز تهیه خوراک سبزیجات خوراک سبزیجات خوراک سبزیجات قالبی رژیمی غذای رژیمی

طرز تهیه خوراک قالبی سبزیجات

با آموزش طرز تهیه خوراک قالبی سبزیجات از سری آموزش های آشپزی سایت نمکستان در خدمتتون هستیم. برای تهیه خوراک قالبی سبزیجات ابتدا باید فر را روشن کرده و دمای آن را روی ۱۸۰ درجه سانتی گراد یا ۳۵۰ درجه فارنهایت تنظیم کنید تا فر گرم شود. تمام مواد خوراک به غیر از روغن را درون یک ظرف بزرگ بریزید و خوب با هم مخلوط کنید تا زمانی که مایه خمیر غلیظی بدست آید.

یک قابلمه یا ی قالب مناسب انتخاب کنید و نیمی از روغن را درون آن بریزید که نچسبد و سپس مایه تهیه کرده خوراکتان را درون آن بریزید و باقی روغن را روی آن بریزید. قالب حاوی خوراک را برای ۴۰ الی ۶۰ دقیقه درون فر از قبل گرم شده قرار دهید تا سبزیجات کاملا پخته شوند و روی خوراک قالبی ، طلائی تیره شود.