آموزش طرز تهیه خورش قارچ و تخم مرغ بسیار خوشمزه و آسان
آموزش طرز تهیه خورش قارچ و تخم مرغ بسیار خوشمزه و آسان
آموزش مرحله به مرحله طرز تهیه خورش قارچ و تخم مرغ بسیار خوشمزه و آسان را از نمکستان بیاموزید. ابتدا باید قارچ ‌ها را در تابه با کمی روغن ریخته...

نمکستان: برای این پست آموزش طرز تهیه خورشت قارچ و تخم مرغ خوشمزه و لذیذ را آماده کرده ایم . برای مشاهده این آموزش آشپزی ، این پست را دنبال کنید.

مواد لازم خورش قارچ و تخم مرغ :

قارچ ورقه ای خرد شدهنیم کیلو گرم
تخم مرغیک عدد
پیاز خلال‌شدهیک عدد
فلفل دلمه‌ای خلال‌شدهیک عدد
رب گوجه فرنگییک قاشق غذاخوری
عصاره مرغیک عدد
آبلیمویک چهارم پیمانه
روغنبه میزان لازم
نمک و فلفل سیاهبه میزان لازم

خورش قارچ و تخم مرغ طرز تهیه خورش قارچ و تخم مرغ طرز تهیه خورش قارچ خورش قارچ خورش قارچ و تخم مرغ آموزش آسان خورشت قارچ و تخم مرغ

طرز تهیه خورش قارچ و تخم مرغ :

برای تهیه خورش قارچ و تخم مرغ خوشمزه ابتدا باید قارچ ‌ها را در تابه با کمی روغن ریخته و روی حرارت زیاد قرار دهیم تا قارچ آب نیندازد. سپس مقدار کمی آبلیمو اضافه می کنیم تا از سیاه شدن قارچ جلوگیری شود. در تابه ای دیگر فلفل دلمه ای خلالی خرد شده را با مقداری روغن تفت دهید تا کمی نرم شود. سپس پیاز را اضافه کرده و بگذارید با هم تفت بخورد. رب، آب و عصاره مرغ را افزوده تا جوش بیاید.

در این زمان قارچ را اضافه کنید و با در بسته ۳۰ دقیقه بگذارید تا جا بیفتد و بعد تخم‌مرغ را اضافه کرده و مرتب هم بزنید تا تخم‌مرغ در یک جا سفت نشود و بعد از سه دقیقه خورش آماده سرو است. این خورش خوشمزه را می‌توان با برنج و یا نان سرو کرد.