آموزش کامل طرز تهیه کوفته گوشت یونانی خوشمزه و لذیذ همراه با سس
آموزش کامل طرز تهیه کوفته گوشت یونانی خوشمزه و لذیذ همراه با سس
آموزش مرحله به مرحله طرز تهیه کوفته گوشت یونانی خوشمزه و لذیذ همراه با سس را از نمکستان بیاموزید.

نمکستان : برای این پست آموزش طرز تهیه کوفته گوشت یونانی خوشمزه و لذیذ را آماده کرده ایم ، برای مشاهده این آموزش آشپزی این پست را دنبال کنید.

مواد لازم کوفته گوشت یونانی :

گوشت گاو چرخ شدهیک کیلو گرم
تخم مرغیک عدد
برگ نعنا تازه۲ قاشق سوپ خوری
شوید حرد شده۱ قاشق چای خوری
سرکهیک قاشق چای خوری
نان نرم۴ برش
سیر۶ حبه
پیاز خرد شدهیک عدد
نمک و فلفل سیاهبه میزان لازم

مواد لازم برای سس :

سس گوجه فرنگی۲۵۰ گرم
پیاز خرد شدهیک عدد
کرهسه چهارم فنجان
دارچینیک قاشق چای خوری
میخکیک چهارم قاشق چای خوری
برگ بودو عدد

کوفته گوشت یونانی خوشمزه و ساده طرز تهیه ی کوفته گوشت یونانی آموزش آسان تهیه کوفته گوشت یونانی با گوشت چرخ کرده و سبزیجات

طرز تهیه کوفته گوشت یونانی :

با آموزش طرز تهیه کوفته گوشت یونانی از سری آموزش های آشپزی سایت نمکستان در خدمتتون هستیم. برای تهیه کوفته گوشت یونانی ابتدا باید گوشت چرخ شده ۳ مرتبه چرخ کنید و در ظرفی بریزید. سپس همه مواد کوفته را به آن اضافه کنید و با دست شروع به ورز دادن کنید تا چسبندگی پیدا کنید.

با دست از مایه کوفته بردارید و آن ها را به صورت کوفته قلقلی در بیاورید. یک کاسه پر از آرد در کنار دستتان قرار دهید و کوفته ها را داخل آرد بغلطانید.در تابه ای مقداری روغن بریزید و روی حرارت قرار دهید تا سرخ شود.

سپس کوفته ها را در روغن داغ سرخ کنید. حالا در قابلمه ای مواد سس را بریزید و با هم مخلوط کنید و به مقدار کافی در قابلمه آب بریزید. حرارت را زیاد کنید تا سس به جوش بیاید. بعد از اینکه سس جوش خورد کوفته ها را داخل سس بیندازید تا پخته شوند. حرارت را کم کنید تا سس غلیظ شود.می توانید برای زیباتر شدن ظاهر غذا هر کوفته را داخل یک برگ مو بپیچید و آن را داخل سس بیندازید.