آموزش کامل طرز تهیه کوفته یونانی خوشمزه با گوشت چرخ کرده
آموزش کامل طرز تهیه کوفته یونانی خوشمزه با گوشت چرخ کرده
آموزش مرحله به مرحله طرز تهیه کوفته یونانی خوشمزه با گوشت چرخ کرده را در نمکستان بخوانید. ابتدا باید نان را در شیر بخیسانیم تا نرم شود...

نمکستان: برای این پست آموزش طرز تهیه کوفته یونانی خوشمزه و لذیذ را آماده کرده ایم ، برای مشاهده این آموزش آشپزی این پست را دنبال کنید.

مواد لازم کوفته یونانی :

گوشت چرخ کرده بدون چربی۵۰۰ گرم
پیاز۲ عدد
سیر۲ عدد
نان سفید بریده شده۳ ورق
شیر۴ قاشق سوپخوری
گلپر کوبیده نرمنصف قاشق سوپخوری
نعناع تازه خرد شده۱ قاشق سوپخوری
تخم مرغ۱ عدد
روغن مایع یا روغن زیتون۴ قاشق سوپخوری
نمکبه میزان لازم
آرد سوخاریبه میزان لازم

کوفته یونانی کوفته یونانی کوفته لقمه یونانی کوفته کباب یونانی طرز تهیه کوفته یونانی کوفته مرغ یونانی ساندویچ کوفته یونانی دستور پخت کوفته یونانی

طرز تهیه کوفته یونانی :

با آموزش طرز تهیه کوفته یونانی از سری آموزش های آشپزی سایت نمکستان در خدمتتون هستیم. برای تهیه کوفته یونانی ابتدا باید نان را در شیر بخیسانیم تا نرم شود. در کاسه ای گوشت چرخ کرده و پیاز را بریزید و با هم مخلوط کنید. سیر رنده شده و نان های نرم شده و نعناع خرد شده و گلپر را هم به مواد اضافه می کنیم و مواد را مخلوط می کنیم.

تخم مرغ و کمی نمک را هم اضافه کنید و با دست شروع به ورز دادن کنید تا چسبندگی پیدا کنند. روی سطح صافی مقداری آرد سوخاری بریزید و پخش کنید. از مواد گوشتی به اندازه یک گردو با دست بردارید و در دستتان گرد کنید و آن ها را در آرد سوخاری بغلطانید.

در تابه ای مقداری روغن بریزید و روی حرارت قرار دهید تا روغن داغ شود سپس کوفته ها را در روغن داغ سرخ کنید. وقتی کوته ها سرخ شدند درب تابه را بگذارید و بگذارید به مدت ۱۵ دقیقه روی حرارت ملایم بماند. روغن اضافی کوفته ها را بگیرید و آن ها را در ظرفی بچینید و با جعفری تازه و نعناع تزیین کنید.