آموزش مرحله به مرحله طرز تهیه کوکوی پاستا خوشمزه با پنیر پیتزا
آموزش مرحله به مرحله طرز تهیه کوکوی پاستا خوشمزه با پنیر پیتزا
آموزش مرحله به مرحله طرز تهیه کوکوی پاستا خوشمزه با پنیر پیتزا را از نمکستان بیاموزید. ابتدا باید ماکارونی را که داخل آب جوش و نمک به مدت ۱۰ دقیقه بجوشانید...

نمکستان: برای این پست آموزش طرز تهیه کوکوی پاستا خوشمزه و لذیذ را آماده کرده ایم ، برای مشاهده این آموزش آشپزی این پست را دنبال کنید.

مواد لازم کوکوی پاستا :

ماکارونی ۱ بسته
مایه گوشتی به میزان لازم
تخم مرغ ۳ عدد
پنیر پیتزا به میزان لازم
نمک و فلفل قرمز به میزان لازم

طرز تهیه کوکوی پاستا خوشمزه آموزش درست کردن کوکوی پاستا خوشمزه راحت ترین آموزش کوکوی پاستا غذای آسان دانشجویی کوکوی پاستا

طرز تهیه کوکوی پاستا :

با آموزش طرز تهیه کوکوی پاستا از سری آموزش های آشپزی سایت نمکستان در خدمتتون هستیم. برای تهیه کوکوی پاستا ابتدا باید ماکارونی را که داخل آب جوش و نمک به مدت ۱۰ دقیقه بجوشانید. بعد از این مدت آن را آبکش کنید و مقداری آب سرد روی ماکارونی بریزید. ماکارونی را با مایه گوشتی که شامل گوشت، پیاز سرخ کرده، سیر له شده، فلفل دلمه و هویچ نگینی شده می شود مخلوط کنید. سپس تخم مرغ ها را به ماکارونی اضافه کنید و هم بزنید تا تخم مرغ ها کف دار شوند.

حالا پنیر پیتزا و نمک و فلفل قرمز راضافه کنید. قالب کاپ کیک را آماده کنید و آن ها را با قلم مو چرب کنید سپس داخل آن ها را با مواد پر کنید. روی قالب را با فویل بپوشانید و در فر به مدت نیم ساعت ببا حرارت ۱۸۰ درجه سانتی گراد قرار دهید. بعد از اینکه کوکوی پاستا را از فر بیرون آوردید آن را با سیب زمینی سرخ کرده و خیار و گوجه تزیین کنید.