آموزش طرز تهیه سوپ عدس بسیار خوشمزه به روش رستورانی
آموزش طرز تهیه سوپ عدس بسیار خوشمزه به روش رستورانی
آموزش مرحله به مرحله و طرز تهیه سوپ عدس بسیار خوشمزه به روش رستورانی را در نمکستان بخوانید.

نمکستان: برای این پست آموزش طرز تهیه سوپ فلفل قرمز خوشمزه و لذیذ را آماده کرده ایم . برای مشاهده این آموزش تهیه پیش غذا ، این پست را دنبال کنید.سوپ ذرت

مواد لازم سوپ عدس :

عدس پلویی یا عدس آشی یا دال عدس ۲۰۰ گرم
کدو حلوایی ۲۰۰ گرم
پیاز ۳  عدد
نمک و زردچوبه و فلفل سیاه به مقدار لازم
روغن مخصوص سرخ کردن برای سرخ کردن به مقدار لازم
روغن حیوانی  یا روغن زیتون در صورت تمایل

آموزش مرحله به مرحله و طرز تهیه سوپ عدس بسیار خوشمزه به روش رستورانی

طرز تهیه سوپ عدس :

با آموزش طرز تهیه سوپ عدس از سری آموزش های آشپزی سایت نمکستان در خدمتتون هستیم. برای تهیه سوپ عدس ابتدا باید از قبل عدس را بخیسانید و بعد آن را به همراه زرد چوبه و آب درون قابلمه ریخته و روی حرارت بگذارید. کدو حلوایی را به تکه های کوچک تقسیم کنید و در روغن تفت بدهید و به عدس اضافه کنید.

پیاز را هم خلال کنید و در زمان پختن عدس آن را سرخ کنید. بعد از پخته شدن کدو و عدس به وسیله گوشت‌کوب آن را خوب بکوبید و نمک و فلفل ونیمی از پیاز های تفت داده شده را به همراه کمی روغن حیوانی یا روغن زیتون به آن اضافه کنید.

اجازه دهید برای چند دقیقه مواد خوب بجوشند تا سوپ غلظت خوبی پیدا کند.به این ترتیب شما یک سوپ ساده و آسان و بسیار خوشمزه آماده کرده اید. سوپ را در ظرف مورد نظر ریخته و با باقی مانده پیاز داغ آن را تزئین کرده و سرو کنید.

آموزش مرحله به مرحله و طرز تهیه سوپ عدس بسیار خوشمزه به روش رستورانی

آیا میدانستید؟

جالب این است که در برزیل٬ روز سال نو رو با سوپ عدس شروع میکننده به جشن گرفتن و بسیار این سوپ عدس در برزیل محبوب است و بسیار طرفدار دارد. در ضمن عدس در برزیل سمبل ثروت هست.