روش آماده سازی و طرز تهیه سالاد کاهو و کره بسیار خوشمزه و عالی
روش آماده سازی و طرز تهیه سالاد کاهو و کره بسیار خوشمزه و عالی
آموزش مرحله به مرحله طرز تهیه سالاد کاهو و کره بسیار خوشمزه و عالی را در نمکستان بیاموزید.

نمکستان : برای این پست آموزش طرز تهیه سالاد کاهو و کره خوشمزه و لذیذ را آماده کرده ایم ، برای مشاهده این آموزش طرز تهیه سالاد این پست را دنبال کنید.

مواد لازم سالاد کاهو و کره :

کاهوی پیچ ۹۰۰ گرم
کره ۴ قاشق غذاخوری
دانه کرفس نصف قاشق چایخوری
نمک مقداری
فلفل سیاه نصف قاشق چایخوری
دانه زیره سیاه ۱ قاشق چایخوری

سالاد کاهو سالاد کاهو و جوانه گندم سالاد کاهو فرانسوی سالاد کاهو تزیین سالاد کاهو و کلم سالاد کاهو پیچ سالاد کاهو با لوبیا چیتی سالاد کاهو با مرغ

طرز تهیه سالاد کاهو و کره :

با آموزش طرز تهیه سالاد کاهو و کره از سری آموزش های تهیه سالاد سایت نمکستان در خدمتتون هستیم. برای تهیه سالاد کاهو و کره ابتدا باید درون یک قابلمه مناسب مقداری آب و نمک بریزید و روی حرارت بگذاریدتا آب جوش شود. در زمان گرم شدن آب می توانید کاهو را آماده کنید.قسمت های که از کاهو خراب می باشد.

را به همراه برگ های اولیه کاهو جدا کرده و دور بریزید و باقی کاهو را به درست درشت خرد کنید. زمانی که آب جوش شد کاهو های خرد شده را دورن آن بریزید و برای ۹۰ ثانیه صبر کنید و سپس کاهو ها را آبکشی کنید و آب داخل قابلمه را نیز تخلیه کنید و سپس کاهو ها را درون قابلمه برگردانید و کره را با کاهو مخلوط کنید. کره باید خیلی سریع آب شود. دانه ریزه را به همراه دانه کرفس و فلفل سیاه به کاهو اضافه کنید و خوب مخلوط کنید تا کاملا مخلوط شوند و بعد سریع میل کنید.