تبلیغات

خانه » رپورتاژ » دستبند مغناطیسی اصل

دستبند مغناطیسی اصل

دستبند مغناطیسی اصل

آهن رباها تولید کننده نوعی انرژی به نام میدان مغناطیسی می باشند که همگی دارای خاصیت قطبی با قدرت جاذبه و دافعه قوی هستند که قطب شمال و جنوب نامیده میشوندقطب های غیر همنام همدیگر را جذب و قطبهای همنام همدیگر را دفع می کنند.

 

دستبند مغناطیسی اصل

 

(سطح سلامتی بدن ما به شدت تحت تاثیر نوسان میدانهای مغناطیسی مختلف می باشد که خود این میدانها به دو قسمت – میدانهای الکترومغناطیسی (وسایل الکتریکی و مضر برای بدن)  — و میدانهای ایستا و پایدار (آهنرباهای ثابت و مفید برای بدن ))

میدانهای مغناطیسی داری قدرت های متفاوتی هستند که اغلب با واحد اندازه گیری گوس سنجیده می شوند.

 

برای قیاس این موضوع می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

میدان مغناطیس زمین : حدود 0.5 گوس

میدان مغناطیس یخچال (مضر برای بدن ) : حدود 35 الی 200 گوس

محصولات مغناطیس درمانی که جهت درمان استفاده می شوند: (آهنرباهای ثابت و مفید برای بدن ): حدود 300الی 5000 گوس

دستگاه ام آر آی که جهت تشخیص بیماری به کار میرود : حدود 200000 گوس .

 

تمامی موجودات از یک سیستم میدان مغناطیسی درونی استفاده میکنند. الکتریسیته درونی و میدانهای مغناطیسی که سیگنالها را در کل بدن برای کنترل اعصاب و ماهیچه ها میفرستند توسط مغز صادر میگردند که امروزه میزان و شدت این میدانها توسط دستگاههای پیشرفته قابل اندازه گیری میباشد.

با ورود یونهای مثبت از طریق تنفس از ریه ها به سیستم گردش خونی، میزان بار منفی گلبولهای قرمز کمتر شده و به طبع میزان چسبندگی آنها به کانالهای انتقال خون بیشتر میگردد. که این امر موجب کند شدن میزان گردش خون میشود.استفاده از درمان مغناطیسی در حقیقت باعث کمتر شدن میزان بار مثبت یونها در بدن شده و سرعت گردش خون در بدن را بهبود میبخشد.بهبود میزان گردش خون و ایجاد حرارت در بدن که یکی از کارهای مهم این شیوه درمانیست، در حقیقت کمک به بدن انسان برای انجام سریعتر امر خود بهبودی سیستم بدن است.این روش درمانی که برگرفته از طب قدیم سوزنی در چین باستان است امروزه جایگاه ویژه ای را در درمانهای تکمیلی در کنا درمانهای پزشکی روزمره پیدا کرده است.

خواص مغناطیس درمانی :

به طور کلی ثابت شده است که محصولات مغناطیسی در پیشگیری و درمان بیماری ھای زیر بسیار موثر است:

 

–  کاھش کلسترول

–  کاھش عفونت در بدن

–  تنظیم فشار خون (کاھش یا افزایش(

–  تاثیر و کاھش دردھای مختلف عضلانی و مفاصل و ماھیچه ای

–  کنترل دیابت

همچنین بخوانید:  ارزان ترین تور های مسافرتی سفربانک

–  کاھش استرس و فشار ھای عصبی

–  بسیار موثر در کاھش میگرن وسردرد ھای عصبی

–  بسیار موثر در کاھش سردردھای سینوسی

–  کاھش روند التھاب و دردھای روماتیسمی

–  کاھش چشم گیر اختلالات خواب و ایجاد آرامش

–  بھبود مشکلات گوارشی ویبوست

دستبند مغناطیسی اصل

 

 

عناصر به کار رفته در دستبندهای مغناطیسی:

1-مگنت(مولد میدان مغناطیسی 1500-3000 گوس)

2-ژرمانیوم(مولو موج با طول موج بسیار پایین(10 به توان منفی1 الی 10 به توان منفی 6 نانو متر

 

1-مگنت:

خون حاوی آهن است و وقتی آهنرباهای درمانی بر روی پوست قرار می گیرند، میدان مغناطیسی از طریق پوست و به بافت های اطراف و جریان خون نفوذ می کند. آهن در خون به میدان مغناطیسی جذب می شود، این موجب حرکت درون جریان خون می شود و فعالیت افزایش یافته موجب بهبود جریان خون می شود. هنگامی که جریان خون بدن افزایش می یابد، اکسیژن ومواد مغذی و هورمون ها به اندام ها و بافت ها بسیار مؤثرتر و سریع تر می شوند. اندامهای شما دارای منبع غنی از اکسیژن و مواد مغذی تازه برای تغذیه آنها هستند. به علاوه، بافت ها همچنین اکسیژن، مواد مغذی و هورمون هایی مانند اندورفین را دریافت می کنند که هورمون متابولیسم طبیعی بدن است.اگر آسیب یا بیماری دارید که با اکسیژن منظم تازه، مواد مغذی و اندورفین تامین می شود، آسیب یا بیماری شما به سرعت سریع تر بهبود می یابد و درد توسط خود درد بدن کاهش می یابد (هورمون های اندورفین)

 

2-ژرمانیوم:

  ژرمانیوم به عنوان یک عنصر نیمه هادی، یک شکاف باند کوچک دارد که به آن امکان می دهد به طور موثر به نور مادون قرمز پاسخ دهد. دو ویژگی مهم ژرمانیوم که اثرات عملکرد سالم را به ارمغان می آورد، توانایی طبیعی خود برای تعادل یون های بدن (بیوالکتریک) و نفوذ اشعه های مادون قرمز به بدن انسان است.

1. تعادل یون های بدن و حذف یون های مثبت بیش از حد

2. اثر اشعه مادون قرمز از ژرمانیوم و اثر F.I.R  که فرایند تولید ویتامین دی را در بدن تسهیل میکند .

 

 

پویا تجارت داتیس ، ارایه دهنده محصولات مغناطیس درمانی ، دستبند مغناطیسی ، مگنت تراپی برای جلب رضایت مشتریان بی نظیر خود تخفیف ویژه ای برای خوانندگان این خبر قرار داده و کسانی که از این طریق خرید خود را ازسایت داتیس سلامت ثبت نمایند جای ۴۰۰هزار تومان مبلغ ۲۵۰ هزار تومان پرداخت خواهند کرد .

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
3.5 (2 رای)

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*