خواستگاری در بازی های آسیایی: مجید قیدی از پریسا براتچی خواستگاری کرد+ فیلم
خواستگاری در بازی های آسیایی: مجید قیدی از پریسا براتچی خواستگاری کرد+ فیلم

خواستگاری در بازی های آسیایی: مجید قیدی از پریسا براتچی خواستگاری کرد+ فیلم نمکستان» خواستگاری ورزشکاران از یکدیگر امر تعجب برانگیزی در بازی های مهم از جمله المپیک نیست چون بارها ما شاهد این نوع خواستگاری ها از گذشته تاکنون بوده ایم. اما برای اولین بار است که دو ورزشکار ایرانی در بازی های آسیایی […]

خواستگاری در بازی های آسیایی: مجید قیدی از پریسا براتچی خواستگاری کرد+ فیلم

خواستگاری در بازی های آسیایی

نمکستان» خواستگاری ورزشکاران از یکدیگر امر تعجب برانگیزی در بازی های مهم از جمله المپیک نیست چون بارها ما شاهد این نوع خواستگاری ها از گذشته تاکنون بوده ایم. اما برای اولین بار است که دو ورزشکار ایرانی در بازی های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا از همدیگر خواستگاری می کنند. بالاخره ما ایرانی ها هم به آرزوی خود در این زمینه رسیدیم!

خواستگاری در بازی های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا: این بار با نقش آفرینی دو ورزشکار کماندار ایرانی!

خواستگاری در بازی های آسیایی

بلی مجید قیدی کماندار عضو تیم ملی ایران از پریسا براتچی عضو دیگر کماندار ایرانی در بازی های آسیایی جاکارتا خواستگاری کرد! مجید قیدی متولد ۱۸ مرداد ۱۳۶۸ در مازندارن است. او در بازی های آسیایی پوسان کره جنوبی در بخش تیمی ماده کامپوند توانسته بود مدال برنز را کسب کند. پریسا براتچی نیز متولد زنجان است و عضو تیم ملی تیراندازی با کمان ایران است. در فیلمی که منتشر شده است تعداد زیادی از ورزشکاران و تماشاگران کشورهای مختلف حضور دارند و این پیوند نیک را به این دو زوج ورزشکار تبریک می گویند. این فیلم را در زیر می بینید:

عکس های پریسا براتچی همسر مجید قیدی

خواستگاری در بازی های آسیایی

خواستگاری مجید قیدی از پریسا براتچی

خواستگاری در بازی های آسیایی

عکس پریسا براتچی

خواستگاری در بازی های آسیایی

پریسا براتچی کماندار عضو تیم ملی ایران

خواستگاری در بازی های آسیایی

برای این دو ورزشکار عاشق آرزوی خوشبختی داریم. امیدواریم از این به بعد تیرهایشان کاملاً به هدف بنشیند و برای کشورمان افتخار آفرینی بکنند.

بروز رسانی!

خبرگزاری فارس نوشت:

امروز و پس از تداوم ناکامی های کمانداران در بازی های آسیایی، خبری منتشر شد مبنی بر این مجید قیدی و پریسا براتچی در جریان بازی‌های آسیایی ازدواج خود را علنی و رسانه ای کرده‌اند و بعد از مسابقات امروز غلامرضا شعبانی‌بهار نیز با هدیه‌ای نقدی این ازدواج را به ۲ کماندار کشورمان تبریک گفت.

اگرچه رسانه‌ها نیز خبری خواستگاری قیدی از براتچی را منتشر کردند اما این زوج کماندار یک سال است که ازدواج کرده‌ و تمامی کمانداران و خبرنگاران نیز از این موضوع مطلع هستند.

همچنین بخوانید:  عکس های جنجالی صدف طاهریان + دلیل کشف حجاب و ازدواج در ترکیه

خبر ازدواج علنی (!) این دو کماندار در حالی امروز منتشر شده که پیش از این مصاحبه‌ای از این دو کماندار منتشر شد که برای هم در این بازی‌ها آرزوی موفقیت داشتند.

حتی زمانی که ژاله فرامرزیان معاون مالی وزیر ورزش قبل از شروع بازی‌های آسیایی در تمرینات کمانداران حاضر شد، غلامرضا شعبانی‌بهار رئیس فدراسیون تیراندازی با کمان بازهم اشاره کرد که قیدی و براتچی به عنوان زوج کماندار قرار است به بازی‌های آسیایی اعزام شوند.

حالا اینکه چرا امروز در اقدامی جالب ازدواج این دو ورزشکار مطرح شده، جای سوال دارد و به نظر می رسد بیشتر نمایشی بوده تا غم ناکامی و شکست در این مسابقات به دست فراموشی سپرده شود!