عکس های خانوادگی مجید واشقانی ، پدر و مادرش + بیوگرافی و ازدواج
عکس های خانوادگی مجید واشقانی ، پدر و مادرش + بیوگرافی و ازدواج
مجید واشقانی در ۶ خرداد ماه سال ۱۳۵۹ در تهران متولد شد. برای این مطلب عکس ها و بیوگرافی کامل مجید واشقانی را گردآوری می کنیم ، در ادامه این تصاویر را مشاهده نمایید.

نمکستان: مجید واشقانی در ۶ خرداد ماه سال ۱۳۵۹ در تهران متولد شد. برای این مطلب عکس ها و بیوگرافی کامل مجید واشقانی را گردآوری می کنیم ، در ادامه این تصاویر را مشاهده نمایید.

بیوگرافی مجید واشقانی

مجید واشقانی در ۶ خردادماه سال ۱۳۵۹ در تهران متولد شد. او دارای مدرک لیسانس مهندسی متالوژی میباشد. مجید واشقانی در چند فیلم سینمایی و سریال تلویزیونی ایفای نقش کرده که از جمله آنها می توان به فیلم ناسپاس، شور عشق، سریال های کمین، آوای بی صدا، خط شکن، زیر هشت و میکائیل اشاره کرد.

مجید واشقانی با سریال مسیر انحرافی به مخاطبان تلویزیون معرفی شد. بعد از آن همه منتظر بودند که او را در سریال های طنز ببینند ولی واشقانی با نقش یک خلافکار در سریال هوش سیاه مخاطبان را غافلگیر کرد.

مجید واشقانی,بیوگرافی مجید واشقانی,اینستاگرام مجید واشقانی,l[dn ,harhkd

مجید واشقانی و جمشید مشایخی

مجید واشقانی با انتشار تصویر خود و جمشید مشایخی نوشت : امروز سر صحنه…. اپیزود *امجد* (امجد نام یک قسمت از سریاله که هر قسمتش داستان مجزا داره و به اصطلاح اپیزودیکه) در این اپیزود من به همراه استاد بزرگ بازیگری سینما عالیجناب جمشید مشایخی همبازی شدم افتخار بزرگی که کلی ذوق زده ام کرد بودن در قابی که استاد حضور داشته باشه افتخاری تکرار نشدنی است.

مجید واشقانی و جمشید مشایخی

مجید واشقانی با انتشار تصویر خود نوشت : دمتون گرم رفقای من شرمنده این همه لطف و محبت شما هستم در هر پست کلی انرژی میگیرم و ذوق میکنم بابت تک تک کامنتای شما دونه دونه اش برام مهمه ولی خُب اون کامنتایی که مجبورم پاک کنم و بلاک بشن همیشه هستن و موجب آزار من و شماست ولی تو این جمع کوچیک و خودمونی من و شما ذوب میشن کابوس بی تربیتی و بی فرهنگی و زشتی نمیتونه جلوی موج رفاقت مارو بگیره چند روز پیش یکی از دوستان میگفت انقدر پاک نکن بلاک نکن تعداد فالوور و کامنتارو کم میکنی گفتم قسم میخورم که اگه اینجا فقط تعدادمون به اندازه یه عدد دو رقمی هم بشه برام مهم نیس مهم اینه که چهار تا دونه کامنت بخونم ولی با خیال راحت و بعدش کلی عشق کنم از تک تک کلماتش تا اینکه هزاران کامنت و هزاران فالووری که درش نه عشق و محبت و احترام باشه بلکه پر از زشتی و ضد حال من قانع تر از این حرفام

همچنین بخوانید:  گالری عکس های جدید و دیده نشده سلنا گومز

مجید واشقانی , مجید واشقانی و همسرش , عکس های مجید واشقانی , majoid vasheghani

مجید واشقانی با انتشار تصویر خود نوشت : گم شده تو باغ ِ هلو بچه ی تنهای ِ لولو نشسته گریه می کنه اوهو ، اوهو ، اوهو ، اوهو می گه لولوی ِ خورخوره دیگه منو نمی خوره دیگه منو دوست نداره سرِ منو نمی بره دیگه منو نمی خوره گم شده تو باغ ِ هلو بچه ی تنهای ِ لولو نشسته گریه می کنه اوهو ، اوهو ، اوهو ، اوهو (استاد گرانقدر محمد صالح علا)

مجید واشقانی , بیوگرافی مجید واشقانی , اینستا مجید واشقانی , l[dn ,harhkd

زندگینامه و عکس های مجید واشقانی

مجید واشقانی و همسرش,مجید واشقانی و مادرش,مجید واشقانی و پدرش

عکس های جدید و پشت صحنه مجید واشقانی به همراه پدر و مادرش

مجید واشقانی بازیگر,زندگینامه مجید واشقانی,بیوگرافی مجید واشقانی , majid vasheghani

همچنین ببینید: عکس و بیوگرافی مجید صالحی

مجید واشقانی , زندگی نامه مجید واشقانی , اینستاگرام مجید واشقانی , majid vasheghani

مجید واشقانی در کنار کامبیز دیرباز و علی پروین

مجید واشقانی,عکس مجید واشقانی,تصاویر مجید واشقانی,فیلم های مجید واشقانی

عکس جدید و دیدنی مجید واشقانی به همراه زندگینامه این بازیگر