گالری انواع نمونه های جدید مدل مانتو اداری و رسمی شیک و اسپرت
گالری انواع نمونه های جدید مدل مانتو اداری و رسمی شیک و اسپرت

گالری انواع نمونه های جدید مدل مانتو اداری و رسمی شیک و اسپرت با سلام و خسته نباشید خدمت شما کاربران عزیز سایت نمکستان,امروز در این مطلب برای نگاه شما عزیزان نمونه های مدل مانتو اداری و رسمی برای شما آماده کرده ایم.مطمئنا انتخاب و خرید یک مانتو برای اداره و قرار های رسمی کار […]

گالری انواع نمونه های جدید مدل مانتو اداری و رسمی شیک و اسپرت

طرح های جدید مدل مانتو اداری شیک

با سلام و خسته نباشید خدمت شما کاربران عزیز سایت نمکستان,امروز در این مطلب برای نگاه شما عزیزان نمونه های مدل مانتو اداری و رسمی برای شما آماده کرده ایم.مطمئنا انتخاب و خرید یک مانتو برای اداره و قرار های رسمی کار بسیار سختی است.اولین نکته در مدل مانتو اداری و رسمی ساده بودن مانتو است این اصل رو فراموش نکنید.در این مطلب برای شما عزیزان هم تصاویر مدل مانتو اداری و رسمی و هم راهنمای خرید بهتر مانتو را توضیح داده ایم.در ادامه همراه ما باشید.

برای رفتن به محل کار در اداره یا جلسه کاری معمولا بهتر است که از مانتو مجلسی یا جلو باز استفاده نکنید و به جای استفاده از این مانتو های شلوغ سراغ مانتو اداری و رسمی بروید.پوشیدن مانتو اداری و رسمی در محل کار یا جلسات رسمی مهم نشان دهنده شخیصت شماست و نشان میدهد که شما برای خود و موقعیتی که در آن قرار دارید ارزش قائلید.

مانتو های شلوغ و پر زرق و برق برای محل کار اصلا انتخاب درست و خوبی نیستند ! از مانتو های رسمی تر یا ساده استفاده کنید.این مهارت شماست که توجه دیگران را جلب خودش میکند نه لباس پرزرق و برق شما !

مانتو اداری و رسمی چگونه است ؟

یک فاکتور برای اندازه یک مانتو اداری و رسمی تا روزی زانوی شما قرار بگیرد مانتو.

فاکتور دیگه ای که در نظر میشه گرفت برای یک مانتو رسمی بنظر میرسه وقتی شما مانتو با دکمه میپوشید تیپ شما را رسمی تر نشان میدهد

مانتو رسمی و اداری برای خانم چاق و درشت اندام

سایز را فراموش کنید و به دوخت مانتو توجه کنید.

هیچ کس نمی داند شما دقیقا چه سایز مانتویی باید بپوشید، بنابراین تلاش کنید تا خود را در لباسی خیلی تنگ، در لباسی که کاملا متناسب اندام شما نیست، در فشار قرار ندهید. درعوض مانتو‌هایی را انتخاب کنید که اندازه شما دوخته شده باشد و دوختش مناسب اندام شما باشد.مانتو‌های کشی و استرچ و کمرهای کشی معمولا برای زنان درشت اندام مناسب نیست. سعی کنید خطوط افقی در مانتو‌یتان نباشد، راه راه پارچه‌ها، نوارها و خطوط افقی شما را چاق‌تر و عریض‌تر نشان می‌دهد. مانتو‌هایی را بپوشید که خطوط و راه‌های عمودی دارند یا اصلا راه و خطی ندارند.

همچنین بخوانید:  ژورنال مدل مانتو هندی با رنگ های شاد مجلسی و دخترانه ۹۸ - ۲۰۱۹

از پوشیدن مانتوهایی که جیب‌های بغل از رو دارد، خودداری کنید مانتوهای خیلی کوتاه انتخاب نکنید و به دنبال مدل‌هایی باشید که شکاف‌های پهلو و جانبی دارند، زیرا این مدل‌ها علاوه بر افزایش شیکی و مد بودن، به راحتی شما در هنگام حرکت کمک می‌کنند. مانتوهایی با دامن‌های کلوش یاA شکل بپوشید.

گالری عکس انواع نمونه های جدید مدل مانتو اداری و رسمی ۲۰۱۸ و ۹۷

مدل مانتو اداری بارداری , مدل مانتو اداری برای افراد چاق

مدل مانتو اداری

مدل مانتو اداری بارداری , مدل مانتو اداری برای افراد چاق

گالری انواع نمونه های جدید مدل مانتو اداری و رسمی شیک و اسپرت