آموزش طرز تهیه خوراک مرغ و سبزیجات قفقازی خوشمزه و ساده
آموزش طرز تهیه خوراک مرغ و سبزیجات قفقازی خوشمزه و ساده
روش پخت و طرز تهیه خوراک مرغ و سبزیجات قفقازی خوشمزه و ساده را از نمکستان بیاموزید. ابتدا باید تمامی سبزیجات را شسته و به شکل خلالی خرد کنید...

نمکستان: برای این پست آموزش طرز تهیه خوراک مرغ و سبزیجات قفقازی خوشمزه و لذیذ را آماده کرده ایم . برای مشاهده این آموزش آشپزی ، این پست را دنبال کنید.

مواد لازم خوراک مرغ و سبزیجات قفقازی :

سینه مرغ پخته شدهنصف سینه
لوبیا سبز۳۰۰ گرم
بادمجاننیم کیلو
پیاز متوسط۲ عدد
هویج۱ عدد
فلفل دلمه ای۲ عدد
ماست سفت شیرین۱ پیمانه
سس مایونز۲ قاشق
گردونصف پیمانه

خوراک مرغ و سبزیجات قفقازی خوراک مرغ سبزیجات قفقازی طرز تهیه خوراک مرغ و سبزیجات قفقازی خوراک مرغ با سبزیجات قفقازی مواد لازم خوراک مرغ و سبزیجات قفقازی

طرز تهیه خوراک مرغ و سبزیجات قفقازی :

با آموزش طرز تهیه خوراک مرغ و سبزیجات قفقازی از سری آموزش های آشپزی سایت نمکستان در خدمتتون هستیم. برای تهیه خوراک مرغ و سبزیجات قفقازی ابتدا باید تمامی سبزیجات را شسته و به شکل خلالی خرد کنید و مرغ را نیز به همان حالت خرد کنید.

لوبیا ها را درون ظرفی ریخته و بپزید و سپس در تابه ای مناسب پیازها را سرخ کرده و بعد لوبیا ها را نیز به آن اضافه کنید. بادمجان را درون ظرفی ریخته و روی آنها آب و نمک بریزید تا تلخی آنها گرفته شود و اجازه دهید ۱ ساعت بمانند.

با این کار زمان سرخ کردن نیز به روغن کمتری احتیاج پیدا می کنید. بعد از گذشت ۱ ساعت بادمجان ها را بیرون آورده روی آنها آب بگیرید و سپس درون تابه با روغن داغ سرخ کنید. مرغ را هم به بادمجان اضافه کنید و تفت بدهید.

اکنون باقی مانده سبزیجات را هم به مرغ و بادمجان اضافه کنید و روی آنها نمک و فلفل بریزید و روی حرارت قرار دهید. خوراک شما آماده میل کردن است می توانید ماست را با سس مایونز مخلوط کنید و روی خرواک بریزید و با مقداری گردو خرد شده تزیین کنید و نوش جان فرمایید.