آموزش کامل دستور پخت شیرینی قارچی بسیار زیبا و متفاوت
آموزش کامل دستور پخت شیرینی قارچی بسیار زیبا و متفاوت
آموزش کامل طرز تهیه و دستور پخت شیرینی قارچی بسیار زیبا و متفاوت را از نمکستان بیاموزید. ابتدا باید کره و شکر را در ظرفی بریزید و با هم خوب مخلوط کنید...

نمکستان: برای این پست آموزش طرز تهیه شیرینی قارچی خوشمزه و لذیذ را آماده کرده ایم ، برای مشاهده این آموزش شیرینی پزی این پست را دنبال کنید.

مواد لازم شیرینی قارچی :

کره ۱۰۰ گرم
تخم مرغ ۲ عدد
شکر ۱ لیوان
نشاسته ذرت ۴۰۰ گرم
بیکینگ پودر ۱ قاشق مربا خوری
آرد به میزان لازم
پودر کاکائو یا پودر دارچین ۲ قاشق غذا خوری
آب ۲ قاشق غذا خوری

آموزش شیرینی قارچی آموزش کامل طرز تهیه و دستور پخت شیرینی قارچی بسیار زیبا و متفاوت

طرز تهیه شیرینی قارچی :

با آموزش طرز تهیه شیرینی قارچی از سری آموزش های شیرینی پزی سایت نمکستان در خدمتتون هستیم. برای تهیه شیرینی قارچی ابتدا باید کره و شکر را در ظرفی بریزید و با هم خوب مخلوط کنید.

سپس تخم مرغ را اضافه کنید و هم بزنید تا مخلوط کرمی مانند بدست بیاید. بعد نشاسته را به مواد اضافه کنید و مخلوط کنید تا یکدست شوند. آرد و بکینگ پودر را با هم مخلوط کنید و الک کنید. سپس کم کم آرد را اضافه کنید تا جایی که دیگر مخلوط به دست نچسبد.

اگر لازم بود و دیدیم خمیر خیلی خشک شده آب را اضافه می کنیم. خمیر شیرینی آماده است با دست به اندازه یک گردو از آن بر میداریم و آن را گرد می کنیم. سپس دهانه یک بطری یا در نوشابه را داخل پودر کاکائو (یا دارچین) بزنید و آن را روی خمیر فشار دهید.

سینی فر را چرب کنید یا داخل آن کاغذ روغنی پهن کنید و شیرینی ها را با فاصله داخل سینی بچینید. حالا سینی را به مدت ۲۵ دقیقه در فر با دمای ۱۶۰ درجه سانتی گراد بگذارید تا کلوچه ها بپزند و طلایی شوند.

آموزش شیرینی قارچی آموزش کامل طرز تهیه و دستور پخت شیرینی قارچی بسیار زیبا و متفاوت