آموزش کامل دستور پخت شیرینی قارچی بسیار زیبا و متفاوت
آموزش کامل دستور پخت شیرینی قارچی بسیار زیبا و متفاوت
آموزش کامل طرز تهیه و دستور پخت شیرینی قارچی بسیار زیبا و متفاوت را از نمکستان بیاموزید. ابتدا باید کره و شکر را در ظرفی بریزید و با هم خوب مخلوط کنید...

نمکستان: برای این پست آموزش طرز تهیه شیرینی قارچی خوشمزه و لذیذ را آماده کرده ایم ، برای مشاهده این آموزش شیرینی پزی این پست را دنبال کنید.

مواد لازم شیرینی قارچی :

کره۱۰۰ گرم
تخم مرغ۲ عدد
شکر۱ لیوان
نشاسته ذرت۴۰۰ گرم
بیکینگ پودر۱ قاشق مربا خوری
آردبه میزان لازم
پودر کاکائو یا پودر دارچین۲ قاشق غذا خوری
آب۲ قاشق غذا خوری

آموزش شیرینی قارچی آموزش کامل طرز تهیه و دستور پخت شیرینی قارچی بسیار زیبا و متفاوت

طرز تهیه شیرینی قارچی :

با آموزش طرز تهیه شیرینی قارچی از سری آموزش های شیرینی پزی سایت نمکستان در خدمتتون هستیم. برای تهیه شیرینی قارچی ابتدا باید کره و شکر را در ظرفی بریزید و با هم خوب مخلوط کنید.

سپس تخم مرغ را اضافه کنید و هم بزنید تا مخلوط کرمی مانند بدست بیاید. بعد نشاسته را به مواد اضافه کنید و مخلوط کنید تا یکدست شوند. آرد و بکینگ پودر را با هم مخلوط کنید و الک کنید. سپس کم کم آرد را اضافه کنید تا جایی که دیگر مخلوط به دست نچسبد.

اگر لازم بود و دیدیم خمیر خیلی خشک شده آب را اضافه می کنیم. خمیر شیرینی آماده است با دست به اندازه یک گردو از آن بر میداریم و آن را گرد می کنیم. سپس دهانه یک بطری یا در نوشابه را داخل پودر کاکائو (یا دارچین) بزنید و آن را روی خمیر فشار دهید.

سینی فر را چرب کنید یا داخل آن کاغذ روغنی پهن کنید و شیرینی ها را با فاصله داخل سینی بچینید. حالا سینی را به مدت ۲۵ دقیقه در فر با دمای ۱۶۰ درجه سانتی گراد بگذارید تا کلوچه ها بپزند و طلایی شوند.

آموزش شیرینی قارچی آموزش کامل طرز تهیه و دستور پخت شیرینی قارچی بسیار زیبا و متفاوت