عکس های جدید و خانوادگی نیلوفر امینی فر + بیوگرافی کامل
عکس های جدید و خانوادگی نیلوفر امینی فر + بیوگرافی کامل
نیلوفر امینی فر (زاده ۱۳۶۴) گوینده و مجری تلویزیون اهل ایران است. عکس و بیوگرافی کامل نیلوفر امینی فر مجری خوب کشورمان را برای شما آماده کرده ایم. در ادامه با ما همراه باشید.

نمکستان: نیلوفر امینی فر (زاده ۱۳۶۴) گوینده و مجری تلویزیون اهل ایران است. عکس و بیوگرافی کامل نیلوفر امینی فر مجری خوب کشورمان را برای شما آماده کرده ایم. در ادامه با ما همراه باشید.

بیوگرافی نیلوفر امینی فر

نیلوفر امینی فر (زاده ۱۳۶۴) گوینده و مجری تلویزیون اهل ایران است. او دانشجوی کارشناسی رشته مشاوره و راهنمایی و مشاوره دهنده به چند شرکت تبلیغاتی است.وی از همان دوران دبیرستان به خاطر علاقه ای که به عرصه هنر داشت پیشنهاد های بسیاری در زمینه بازیگری فیلم های سینمایی و سریال ها دریافت کرد.

عکس های جدید نیلوفر امینی فر

اما به علت مخالفت پدرش به تمام آنها پاسخ منفی داد. خانواده وی ورود به عرصه هنر را منوط به قبول شدن در دانشگاه عنوان کردند. امینی فر هنگامی پا به عرصه اجرا گذاشت که در امتحانات ورودی دانشگاه قبول شده بود.

عکس نیلوفر امینی فر و مژده لواسانی
وی در سال ۱۳۸۳ با گذراندن تست مجری گری در خانه فرهنگ نیمرخ وارد سازمان صدا و سیما شد. مدیر گروه خانواده وقتی تست او را دید، پیشنهاد کرد به خاطر اجرای خاص و دخترانه اش به برنامه «دخترانه» برود. وی به این برنامه رفت و اولین اجرای زنده را تجربه کرد. بعد ها وقتی با سحر رضوی همراه شد، «زن در رسانه» را برای همین گروه اجرا کرد.

عکس نیلوفر امینی فر در پشت صحنه

به دنبال اجراهای خوب و موفق وی، از امینی فر دعوت می کنند تا بازیگری در فیلم و سریال را هم تجربه کند. از فعالیت های او در عرصه بازیگری، می توان به تله تئاتر «مرغ سحر» اشاره کرد. همچنین سریالی به نام پنجره که شاهد پخش آن بودید.

امینی فر پس از اینکه مدتی «دخترانه» را اجرا کرده بود، با شروع برنامه تازه ها به این برنامه رفت. پس از حدود یک ماه از اجرای این برنامه، به پیشنهاد مدیر گروه، از بین اجرای هر روزه «تازه ها» و اجرای فصلی «دخترانه» ترجیح داد به گروه برنامه «دخترانه» وفادار بماند و به همین علت به «دخترانه» بازگشت.

همچنین بخوانید:  ملیکا شریفی نیا در نقش یه لات چاقو به دست + عکس

بیوگرافی نیلوفر امینی فر

امینی فر در همان یک ماهی که برنامه «تازه ها» را اجرا می کرد، مسئولیت تهیه خبر و نویسندگی برنامه را هم بر عهده داشت. وی در زمینه نریتوری نیز فعالیت های بسیاری داشته است. نیلوفر امینی فر در کنار مجری گری در واحد دوبلاژ نیز مشغول به کار است. وی اکنون در برنامه ی تهران ۲۰ به طور مداوم مشغول به فعالیت است.

عکس های جدید نیلوفر امینی فر , عکس های نیلوفر امینی فر,عکس نیلوفر امینی فر و همسرش

نیلوفر امینی فر در جشنواره فیلم فجر در کنار جمشید هاشم پور

عکس های جدید نیلوفر امینی فر , عکس های نیلوفر امینی فر,عکس نیلوفر امینی فر و همسرش

مدل مانتو نیلوفر امینی فر

عکس های جدید نیلوفر امینی فر , عکس های نیلوفر امینی فر

عکس نیلوفر امینی فر به همراه جمعی از بازیگران

عکس های جدید نیلوفر امینی فر , عکس های نیلوفر امینی فر

عکسهای نیلوفر امینی فر مجری زن ایرانی

عکس های جدید نیلوفر امینی فر , عکس های نیلوفر امینی فر

عکس پشت صحنه اجرای نیلوفر امینی فر

عکس , عکس های خفن

عکس های دیدنی از مجری مشهور تلوزیون نیلوفر امینی فر