۶ نکات آسان برای خرید آنلاین لباس
۶ نکات آسان برای خرید آنلاین لباس

 6 نکات آسان برای خرید آنلاین لباس جهت صرفه جویی در زمان و بودجه ی خود، برخی از نکات ساده و ترفندهای آسان برای خرید لباس آنلاین را معرفی می کنیم: ۱- اندازه گیری ها را به روز نگه دارید. خرید آنلاین به این معناست که توانایی پرو لباسهایتان را ندارید. به خاطر داشته باشید […]

 6 نکات آسان برای خرید آنلاین لباس

 6 نکات آسان برای خرید آنلاین لباس

جهت صرفه جویی در زمان و بودجه ی خود، برخی از نکات ساده و ترفندهای آسان برای خرید لباس آنلاین را معرفی می کنیم:
۱- اندازه گیری ها را به روز نگه دارید.
خرید آنلاین به این معناست که توانایی پرو لباسهایتان را ندارید. به خاطر داشته باشید که پس از اندازه گیری واقعی و به روز خود می توانید خرید صحیح ائجام دهید.
۲- بخش سایز را بررسی کنید.
ممکن است سطحی به نظر بیاید اما بسیاری از افراد این بخش را فراموش می کنند، در واقع، نمودار های اندازه گیری بهترین دوست شما هستند. بعضی از وبسایت ها اندازه لباس را ارائه می دهند.
۳- خواندن نظرات
بررسی نظرات مشتریان فوق العاده مهم است، زیرا آنها به شما اطمینان را می دهند که لباس چگونه  به نظر می رسد . اگر مثلا شلوار کتان یا کفش چرم از نظر کاربران هم سایز پا بوده و مشکلی در سایز و تن خور نداشته باشد قطعا خریدتان موفق خواهد بود.

 6 نکات آسان برای خرید آنلاین لباس

 
۴- یک نوت از خریدتان بنویسید.
از خریدهای اینترنتی و وبسایت هایشان نوت بردارید تا در زمان نیاز بدانید کدام فروشگاه چه محصول بهتری دارد!
۵- اگر مطمئن هستید حتما" بخرید
اگر محصولی چشمتان را گرفته و مردد هستید حتما آن را بخرید چون ممکن است دفعه بعد در موجودی انبار نباشد!!!!!!! پس هم در صورت اطمینان بخرید و هم بلافاصله!!!
۶- قوانین بازگشت کالا را بخوانید.
این نکته خیلی مهم است که بدانید در صورت نخواستن محصول بعد از تحویل، می توانید آن را مرجوع کنید یا نه! قبل از خرید از چگونگی قانون بازگشت کالا در فروشگاه آنلاین مورد نظر اطمینان حاصل کنید.