سفر به مناطق جذاب و دیدنی نرماندی فرانسه + تصاویر
سفر به مناطق جذاب و دیدنی نرماندی فرانسه + تصاویر

گردشگری در نرماندی فرانسه | مناطق دیدنی نورماندی فرانسه نمکستان » گالری عکس های مکان های دیدنی نرماندی در کشور فرانسه ، در ادامه با ما همراه باشید مناطق زیبا در نرماندی نورماندی به منطقه‌ای جغرافیایی واقع در شمال غربی فرانسه گویند. این منطقه در سال ۹۱۱ توسط شارل ساده پادشاه فرانک‌های غربی به وایکینگ‌های […]

سفر به مناطق جذاب و دیدنی نرماندی فرانسه + تصاویر

نمکستان » گالری عکس های مکان های دیدنی نرماندی در کشور فرانسه ، در ادامه با ما همراه باشید

مناطق زیبا در نرماندی

نورماندی به منطقه‌ای جغرافیایی واقع در شمال غربی فرانسه گویند. این منطقه در سال ۹۱۱ توسط شارل ساده پادشاه فرانک‌های غربی به وایکینگ‌های نروژی که آنان را نورمان می‌نامیدند به صورت دوک نشین بخشیده شد تا از یورش‌های همیشگی آنها به خاک فرانسه جلوگیری شود. به این ترتیب این منطقه را نورماندی نامیدند.

گردشگری,مناطق دیدنی,راهنمای تور و سفر

نرماندی فرانسه

نورماندی در طول تاریخ به یکی از قدرتمندترین دوک نشین‌های اروپا تبدیل شد و قدرت دوک نورماندی باقدرت پادشاه فرانسه برابری می‌کرد.

شهر نرماندی فرانسه

اما نرماندی به غیر از موزه و یادگاریهای آن زمانها،چیزهای دیگری از جمله جاذبه های طبیعی، عمارت های تاریخی و … دارد که سبب شده نگاه گردشگران را تا حدودی از پاریس برداشته و به سوی خود جلب کند. در ادامه طی یک سفر مجازی، در نرماندی گردش می کنیم: جزیره “مونت سنت میشل” و قلعه مشهوری که در وسط آن جا خوش کرده است.

قدیمی ترین پل جهان پل شادروان شوشتر + تصاویر

Normandy France

نورماندی به منطقه‌ای جغرافیایی واقع در شمال غربی فرانسه گویند. صخره های “Etretat” یک روستای ساحلی بسیار کوچک است که به خاطر صخره های سفید و ۳ طاق طبیعی زیبا مشهور و الهام بخش نقاشان بسیاری بوده است.

تصاویر جاذبه های گردشگری ایران + توضیحات کامل

صخره های سفید نرماندی

صخره های “Etretat” به خاطر صخره های سفید و ۳ طاق طبیعی زیبایش  الهام بخش نقاشان است “بایو” شهر زیبایی است

توضیحات کامل درباره تور لحظه آخری دبی ترکیه

فرشینه بایو در نرماندی

 که علاوه بر گوشه های دنج و تاریخی اش ، دارای یک اثر هنری به نام”فرشینه بایو”-پارچه گل دوزی شده که با تکنیک سوزن دوزی بافته شده- و در حقیقت پرده ۷۰ متری که ۵۰ صحنه از تسخیر انگلستان را توسط نورمن ها به تصویر کشیده است و در موزه شهر نگهداری می شود.

فال روزانه امروز

جزر و مدهای نورماندی

این جزیره با اینکه بسیار کم جمعیت است اما سالانه ۳ میلیون بازدیدکننده دارد.جزر و مدهای فراوان آبهای اطراف جزیره مدام مسیرهای اتصال را قطع و وصل می کند.

همچنین بخوانید:  آبشار شیرآباد خان گلستان عروس آبشارهای گلستان

عکس های خفن و لورفته

ژیورنی در نورماندی

ژیورنی روستای کوچک نرماندی است که به خاطر وجود باغ و خانه زیبای”کلود مونه” بسیار مورد توجه است

فال حافظ اصلی با تعبیر و معنی

کلیسای جامع روان نرماندی

کلیسای جامع “روان” با ارتفاع ۱۵۱ متر یکی از بلندترین کلیساهای دنیا محسوب می شود و البته از لحاظ معماری نیز بسیار قابل توجه است.

فال تاروت آنلاین و کبیر

سفر به مناطق جذاب و دیدنی نرماندی فرانسه + تصاویر