سایت تخصصی دانلود آهنگ قدیمی و سنتی
سایت تخصصی دانلود آهنگ قدیمی و سنتی

سایت تخصصی دانلود آهنگ قدیمی و سنتی مرزهای جغرافیایی در موسیقی تعریف نشده است اما مردم ایران ، همواره علاقه و توجه خاصی به موسیقی سنتی خود دارند و از شنیدن نوای آهنگ سنتی ایرانی ، غرق در آرامش خواهند شد. اکثر وبسایت‌های دانلود موزیک، انواع مختلف سبک‌های موسیقی را تحت پوشش قرار داده اند که آهنگ […]

سایت تخصصی دانلود آهنگ قدیمی و سنتی

سایت تخصصی دانلود آهنگ قدیمی و سنتی

مرزهای جغرافیایی در موسیقی تعریف نشده است اما مردم ایران ، همواره علاقه و توجه خاصی به موسیقی سنتی خود دارند و از شنیدن نوای آهنگ سنتی ایرانی ، غرق در آرامش خواهند شد.

اکثر وبسایت‌های دانلود موزیک، انواع مختلف سبک‌های موسیقی را تحت پوشش قرار داده اند که آهنگ سنتی ایرانی هم یکی از آنهاست. اما اگر شما از علاقه‌مندان به موسیقی سنتی ایرانی بوده و به دنبال یک وبسایت تخصصی در این حوزه می‌باشید، ما به شما آیدیو تاریخ‌ما را معرفی می‌کنیم.

آیدیو تاریخ ما یا دانلود آهنگ قدیمی تاریخ ما، یک وبسایت مناسب برای دانلود آهنگ‌ قدیمی و خاطره انگیز است . آهنگ های قدیمی و نوستالژی از خوانندگان توانمندی چون:

  • گلپایگانی
  • دلکش
  • محمدرضا شجریان
  • آهنگ های همایون شجریان
  • مهستی
  • آهنگ های ابی
  • شهرام ناظری

و … در این سایت برای دانلود وجود دارد.

دانلود آهنگ‌های محلی مانند آهنگ بلوچی ، لری، آهنگ های مازندرانی و گیلکی نیز در این سایت امکان پذیر است.

از دیگر امکانات این سایت دانلود آهنگ‌های غمگین و گلچین آهنگ‌هاست. آیدیو تاریخ ما لیستی از بهترین و پرطرفدارترین آهنگ‌ها را برای دسترسی ساده برای کاربران فراهم کرده است که این لیست به مرور زمان بروزرسانی می‌شود.

کلیه آهنگ‌ها دارای پخش آنلاین بوده و در دو کیفیت ۱۲۸ و ۳۲۰ موجود است. ظاهر کاربری مناسب ، سرعت بالا و تنوع آهنگ‌ها از دیگر ویژگی‌های این وبسایت است.

پس اگر شما هم علاقه مند به موسیقی هستید حتما به این وبسایت سر بزنید زیرا اگر حتی با موسیقی سنتی هم آشنا نباشید، قطعا با شنیدن چند قطعه به این حوزه نیز علاقمند خواهید شد.