آموزش کامل طرز تهیه املت لقمه ای مخصوص
آموزش کامل طرز تهیه املت لقمه ای مخصوص

آموزش کامل طرز تهیه املت لقمه ای مخصوص و بسیار خوشمزه نمکستان : برای این پست آموزش طرز تهیه املت لقمه ای را آماده کرده ایم برای مشاهده آموزش آشپزی و دستور تهیه یک املت لقمه ای بسیار خوشمزه برای صبحانه این پست را دنبال کنید. مواد لازم برای املت لقمه ای : ژامبون گوشت ۹۰% یا گوشت چرخ […]

آموزش کامل طرز تهیه املت لقمه ای مخصوص و بسیار خوشمزه

املت لقمه , درست کردن املت لقمه ای , مواد لازم املت لقمه ای

نمکستان : برای این پست آموزش طرز تهیه املت لقمه ای را آماده کرده ایم برای مشاهده آموزش آشپزی و دستور تهیه یک املت لقمه ای بسیار خوشمزه برای صبحانه این پست را دنبال کنید.

مواد لازم برای املت لقمه ای :

ژامبون گوشت ۹۰% یا گوشت چرخ کرده ۴۵۰ گرم
تخم مرغ ۱۰ عدد
کنسرو لوبیا ۱ قوطی
فلفل دلمه ای ۱ عدد
روغن ۱ قاشق
پنیر چدار ۳۰۰ گرم
نان پیتا یا تافتون ۱۰ عدد

آشپزی , ashpazi , آموزش غذا پختن

طرز تهیه املت لقمه ای :

در یک ماهیتابه نچسب روغن را بریزید و روی حرارت ملایم قرار دهید. ژامبون ها را در آن بیندازید و اجازه دهید تا کمی قهوه ای رنگ شوند. سپس آنها را بردارید و در یک ظرف بریزید. فلفل دلمه ای را نگینی خرد کنید.

تخم مرغ ها را در یک کاسه بشکنید و خوب هم بزنید و فلفل دلمه ها را درون آن بریزید. سپس آنها را در تابه نچسب بریزید و کاملا بپزید تا اینکه تخم مرغ ها دیگر شل نباشند. لوبیاها را در یک کاسه بریزید و با گوشت کوب آنها را خوب له کنید. سپس آنها را در یک ظرف روی گاز با حرارت ملایم داغ کنید.

نان ها را آماده کنید و از ژامبون سرخ شده، تخم مرغ و پوره لوبیا و پنیر چدار درون هر یک از آنها بریزید و آنها را به صورت مستطیلی بپیچید. حالا لقمه ها را در تابه قرار دهید و کمی تست کنید. در صورت امکان می توانید آنها را نیز کمی در فر قرار دهید. سپس لقمه های خوشمزه املت را سرو کنید.

طرز تهیه املت بروکلی آمریکایی , املت بروکلی

آموزش کامل طرز تهیه املت لقمه ای مخصوص در خانه

منبع : نمکستان