آموزش طرز تهیه سالاد پرتقال و لبو مخصوص و فوق العاده خوشمزه
آموزش طرز تهیه سالاد پرتقال و لبو مخصوص و فوق العاده خوشمزه

آموزش طرز تهیه سالاد پرتقال و لبو مخصوص در منزل نمکستان : برای این پست آموزش طرز تهیه سالاد پرتقال و لبو را آماده کرده ایم برای مشاهده آموزش آشپزی و نحوه ی درست کردن یک سالاد پرتقال و لبو بسیار خوشمزه در خانه این پست را دنبال کنید. مواد لازم برای سالاد پرتقال و لبو : لبو (بدون […]

آموزش طرز تهیه سالاد پرتقال و لبو مخصوص در منزل

سالاد پرتقال و لبو

نمکستان : برای این پست آموزش طرز تهیه سالاد پرتقال و لبو را آماده کرده ایم برای مشاهده آموزش آشپزی و نحوه ی درست کردن یک سالاد پرتقال و لبو بسیار خوشمزه در خانه این پست را دنبال کنید.

مواد لازم برای سالاد پرتقال و لبو :

لبو (بدون ساقه و برگ) ۴ تا ۵ عدد
پرتقال (پوست کنده) ۲ عدد
برگ منداب مقداری
پیاز قرمز مقداری
گردوی خرد شده (اختیاری) یک چهارم فنجان

مواد لازم برای تهیه سس :

سرکه یک چهارم فنجان
روغن زیتون یک چهارم فنجان
خردل خشک یک چهارم قاشق چایخوری
نمک ه مقدار لازم
فلفل ه مقدار لازم

درست کردن سالاد پرتقال و لبو

طرز تهیه سس سالاد پرتقال و لبو :

در یک شیشه کوچک، تمام این مواد را با هم مخلوط کنید. خردل در این سس باعث ثبات آن می شود.

طرز تهیه سالاد پرتقال و لبو :

لبوها را با پوست بپزید. ترجیحا این کار را با جوشاندن آن انجام دهید. به این صورت که لبو را داخل یک قابلمه ریخته و روی آن آب ریخته و اجازه دهید جوش بیاید، بعد باید برای سی دقیقه به آرامی بجوشد تا بتوان چنگال را به راحتی درون آن فرو کرد.

همچنین می توانید لبو را با پوست داخل فویل آلومینیومی بپیچید و برای یک ساعت داخل فر بگذارید (با حرارت ۴۰۰ درجه فارنهایت). بعد از پخت لبوها، اجازه دهید به دمای اتاق برسند و بعد پوستشان را جدا کنید.

حالا لبوها را به چهار قسمت تقسیم کرده و آنها را داخل یک کاسه بریزید. نیمی از سسی که درست کرده اید را روی آن بریزید. حالا سالاد را با موادی که گفته ایم درست کنید.

اگر می خواهید کمی رنگ به سالادتان اضافه شود، چند تکه پرتقال را به عصاره لبو (داخل کاسه ای که لبوها درون آن بوده اند) بریزید. اجازه دهید پرتقال رنگ لبو را جذب کند و از آن برای سالادتان استفاده کنید. حالا باقی مانده سس را روی سالادتان بریزید.

همچنین بخوانید:  آموزش کامل و طرز تهیه سالاد سیب زمینی و شوید خوشمزه و رژیمی

آموزش طرز تهیه سالاد پرتقال و لبو مخصوص

منبع : نمکستان