آموزش مرحله به مرحله طرز تهیه پاستای پروانه ای با میگو همراه با سس سبزیجات
آموزش مرحله به مرحله طرز تهیه پاستای پروانه ای با میگو همراه با سس سبزیجات
آموزش مرحله به مرحله طرز تهیه پاستای پروانه ای با میگو همراه با سس سبزیجات را برای شما در نمکستان آماده کرده ایم. همراه ما باشید.

نمکستان: برای این پست آموزش طرز تهیه پاستای پروانه ای با میگو خوشمزه و لذیذ را آماده کرده ایم ، برای مشاهده این آموزش آشپزی این پست را دنبال کنید.

مواد لازم پاستای پروانه ای با میگو

پاستای پروانه ای۱۵۰ گرم
میگوی پاک شده۱۰۰ گرم
بادمجان۱ عدد
کدو۱ عدد
فلفل دلمه ای قرمز خرد شدهیک چهارم پیمانه
فلفل دلمه ای زرد خرد شدهیک چهارم پیمانه
گوجه فرنگی۱ عدد
سس سیربه میزان لازم
قارچ۵۰ گرم
جعفریبه مقدار لازم برای تزئین
پنیر پارمسانبه مقدار لازم

پاستای پروانه ای پاستا پروانه ای طرز تهیه پاستای پروانه ای طرز تهیه پاستای پروانه ای با میگو آموزش درست کردن پاستا با میگو

طرز تهیه پاستای پروانه ای با میگو

با آموزش طرز تهیه پاستای پروانه ای با میگو از سری آموزش های آشپزی سایت نمکستان در خدمتتون هستیم. برای تهیه پاستای پروانه ای با میگو ابتدا باید بادمجان، کدو و گوجه فرنگی را خرد کنید و کنار بگذارید. قارچ ها را هم به صورت نگینی یا ورقه ای خرد کنید و کنار بگذارید.

در تابه ای مقداری روغن یا کره آب شده بریزید و میگو ها را به مدت چند دقیقه داخل روغن سرخ کنید. سبزیجات را هم که خرد کرده بودید به صورت جداگانه در تابه سرخ کرده و در پایان همه را با هم مخلوط کنید.

سس سیر را به این مخلوط اضافه کنید و میگوی سرخ شده را هم در این سس بریزید. حالا پاستای پروانه ای را در آب بپزید و آبکشی کنید و در ظرف مورد نظر بریزید و مخلوط سبزیجات و میگو را روی پاستا بریزید. در آخر پاستا را با مقداری جعفری خرد شده، مقداری پنیر پارمسان تزیین کنید و سرو کنید.