دستور پخت و طرز تهیه کیک گلابی و زنجبیل بسیار خوش طعم
دستور پخت و طرز تهیه کیک گلابی و زنجبیل بسیار خوش طعم
آموزش مرحله به مرحله دستور پخت و طرز تهیه کیک گلابی و زنجبیل بسیار خوش طعم و عالی را از نمکستان بیاموزید.

نمکستان : برای این پست آموزش طرز تهیه کیک گلابی و زنجبیل خوشمزه و لذیذ را آماده کرده ایم ، برای مشاهده این آموزش تهیه کیک خانگی این پست را دنبال کنید.

مواد لازم کیک گلابی و زنجبیل :

گلابی ۴۵۰ گرم
تخم مرغ ۳ عدد
پودر زنجبیل ۳ قاشق چای خوری
کره نرم شده ۳۰۰ گرم
شکر دانه ریز ۱۷۵ گرم
آرد ۱۷۵ گرم
بکینگ پودر ۱ قاشق مربا خوری
شکر قهوه ای نرم ۱ قاشق غذا خوری

کیک گلابی و زنجبیل کیک گلابی و گردو کیک گلابی شف طیبه کیک گلابی کاراملی کیک گلابی آموزش تهیه کیک گلابی زنجبیل دانلود فیلم آموزش کیک گلابی و زنجبیل

طرز تهیه کیک گلابی و زنجبیل :

با آموزش طرز تهیه کیک گلابی و زنجبیل از سری آموزش های شیرینی پزی سایت نمکستان در خدمتتون هستیم. برای تهیه کیک گلابی و زنجبیل ابتدا باید نصفی از کره نرم شده را با شکر مخلوط کنید و هم بزنید. تخم مرغ ها را به مواد اضافه کنید و خوب مخلوط کنید تا مایه کرم رنگ و کشداری حاصل شود. پودر زنجبیل را هم اضافه کنید و مخلوط کنید. آرد و بکینگ پودر را با هم مخلوط کنید و الک کنید سپس آن را کم کم به مواد اضافه کنید و هم بزنید تا یکدست شود.

قالب کیک را چرب کنید و مایه کیک را داخلش بریزید. سپس از برش های گلابی که پوست کنده هستند روی مایه کیک بچینید. شکر قهوه ای را روی آن ها بپاشید و باقی کره را تکه تکه روی آن ها قرار دهید. کیک را در فر با حرارت ۱۸۰ درجه سانتیگراد یا ۳۵۰ درجه فارنهایت به مدت ۳۵ تا ۴۰ دقیقه قرار دهید تا کیک بپزد و طلایی شود و وقتی آن را با دست می فشارید حالت ارتجاعی داشته و سر جای خود برگردد.