عکس های خانوادگی پدرام شریفی + بیوگرافی کامل و زندگی خصوصی
عکس های خانوادگی پدرام شریفی + بیوگرافی کامل و زندگی خصوصی

عکس و بیوگرافی پدرام شریفی نمکستان : پدرام شریفی بازیگر جوان ایرانی در ۱۱ مرداد ماه ۱۳۶۶ شهر تهران متولد شد. وی فارغ التحصیل رشته تئاتر بوده و فعالیت در عرصه بازیگری را از سال ۱۳۸۸ با تئاتر آغاز کرده است. این بازیگر در حال حاضر ۳۱ سال سن دارد و مجرد است. پدرام شریفی با […]

عکس و بیوگرافی پدرام شریفی

پدرام شریفی ، بیوگرافی پدرام شریفی ، عکس پدرام شریفی ، nvhl avdtd

نمکستانپدرام شریفی بازیگر جوان ایرانی در ۱۱ مرداد ماه ۱۳۶۶ شهر تهران متولد شد. وی فارغ التحصیل رشته تئاتر بوده و فعالیت در عرصه بازیگری را از سال ۱۳۸۸ با تئاتر آغاز کرده است. این بازیگر در حال حاضر ۳۱ سال سن دارد و مجرد است. پدرام شریفی با فیلم سینمایی سال دوم دانشکده من در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر حضور دارد.

عکس های پدرام شریفی بازیگر ایرانی

همسر پدرام شریفی :

پدرام شریفی در حال حاضر مجرد بوده و ازدواج نکرده است.

سایقه فعالیت پدرام شریفی :

پدرام شریفی بازیگر جوان و با استعداد کشورمان فعالیت در عرصه بازیگری را از سال ۱۳۸۸ با تئاتر آغاز کرد. وی با حضور در جشنواره فیلم کوتاه نهال با شهرام مکری کارگردان ایرانی آشنا شد و  آقای مکری برای دعوت در فیلمی شماره اش را گرفت که به گفته ی خودش از زمان شماره گرفتن تا دعوتش حدود هشت ماه فاصله دارد. در نهایت در سال ۱۳۹۲ برای ایفای نقش پدرام در فیلم سینمایی ماهی و گربه انتخاب شد و این اولین تجربه بازیگری اش در مقابل دوربین بود.

پس از فیلم ماهی و گربه دو سال بعد در فیلم سینمایی بادیگارد دیده شد . وی در این فیلم همبازی بازیگران مطرح سینما از جمله پرویز پرستویی، مریلا زارعی، بابک حمیدیان بود. پس از آن در فیلم متولد ۶۵ نقش اصلی فیلم را بازی کرد و بعد از آن سیانور. این بازیگر با این سه فیلم در جشنواره فیلم فجر ۱۳۹۴ در میان کارگردانان و مردم دیده و شناخته شد.

حضور پدرام شریفی در تلویزیون :

پدرام شریفی در سال ۱۳۹۵ در یک سریال تلویزیونی به نام ” گشت ویژه ” ساخته مهدی رحمانی ایفای نقش نمود. وی در این سریال نقش نیروی پلیس داشت و به خوبی از پس این نقش برآمد. حضور پدرام در تلویزیون باعث شد بیش از قبل در میان مردم شناخته شود.

پدرام شریفی

پدرام شریفی در فیلم متولد ۶۵ :

پدرام شریفی در زمان اکران این فیلم گفت : من فیلم «متولد ۶۵» را دوست دارم. البته از این آدم ها نیستم که چون توی آن پروژه بودم، تعصب بیخودی داشته باشم. کارهایی هم بازی کردم که دوست شان ندارم. این فیلم اثر شریفی است در بین همه آثاری که بازی کردم، این فیلم، فیلم محبوب من است و به عنوان بازیگر، تمام قد پشت آن می ایستم و پاسخ همه منتقدانش را هم می دهم. «متولد ۶۵» برگرفته از جامعه ماست، جایی که خیلی ها در آن یک شبه به جایگاهی رسیدند که حق شان نیست و بعضی با سال ها تلاش به هیچ جایی نرسیده اند.

به جز خود فیلم، شخصیت افشار هم برایم شخصیت جذابی است. کاراکتری که برای بیشتر مخاطبان فیلم ملموس است و مثل خیلی از جوان هایی است که دنیای فانتزی دارند. منتها او برای رسیدن به این فانتزی ها هر کاری می کند و انواع و اقسام دروغ ها را می گوید.

همچنین بخوانید:  عکس جدید علی مسعودی و ننه علی

هنگامه حمیدزاده و پدرام شریفی در متولد ۶۵

پدرام شریفی در بادیگارد : 

پدرام شریفی درباره این فیلم گفت : این فیلم یکی از ویژه ترین آثار کارنامه من است. کار کردن با ابراهیم حاتمی کیا یکی از جدی ترین تجربیاتی است که در طول این سال ها داشتم. به این خاطر که فضای کار به شدت حرفه ای و جدی بود. همین موضوع مسئولیت بازیگر را به شدت بیشتر می کرد و به خودی خود فضای کار را سنگین تر و سخت تر از کارهای دیگر نشان می داد.

همکاری با آقای حاتمی کیا و همین طور بازی در کنار آقای پرستویی خیلی چیزها برای من داشت. آن زمان هایی که با همدیگر تمرین می کردیم، بدون هیچ گونه اغراقی برای من یک جور کلاس درس بود؛ کلاس درسی که من را برای انتخاب های بعدی ام هم وسواسی کرد.

پدرام شریفی در بادیگارد

سوپراستار شدن :

پدرام شریفی درباره سوپراستار شدن گفت : استار شدن در سینمای ما اصلا وجود ندارد. سوپراستار در سینمای جهان یک تعریفی دارد. وقتی شما مثلا «جرد لتو» یا «برد پیت» باشی، برنامه سه سال آینده ات مشخص است و می دانی که چه کارهایی قرار است بکنی. این در حال حاضر در سینمای ایران و برای بازیگران مطرح ما وجود ندارد. ما واقعا بازیگران خوبی داریم. بازیگرانی که به حق، کارشان را درست انجام می دهند ولی ما نمی توانیم سوپراستار داشته باشیم چون برنامه ریزی نداریم.

مثلا زنگ می زنند به من و می گویند ما دو هفته دیگر می خواهیم فیلمبرداری را شروع کنیم و نقش یک قهرمان کشتی را باید بازی کنی. خب دو هفته ای من برای درآوردن نقش یک قهرمان کشتی چه کار کنم؟ اینها چیزهایی است که ما نداریم. به نظرم کسانی که دغدغه سوپراستار شدن دارند، انگار حواس شان به این نیست کجا و با چه شرایطی کار می کنیم. به نظرم در ایران از سوپراستار شدن فقط دردسرش را داریم، این که همه روی تو زوم می کنند تا یک کار اشتباه بکنی و مردم تماشاگرنما بیایند و یک حالی از تو بگیرند.

بیوگرافی و عکس های شخصی پدرام شریفی

صفحه اینستاگرام پدرام شریفی :

وی در اینستاگرام صفحه ای با آیدی pedramsharifiiii دارد.

صفحه اینستاگرام پدرام شریفی

فیلم های سینمایی پدرام شریفی : 

  • سال دوم دانشکده من (۱۳۹۶)
  • کار کثیف (۱۳۹۶)
  • هجوم (۱۳۹۵)
  • سایه (۱۳۹۴)
  • سیانور (بهروز شعیبی۱۳۹۴)
  • متولد ۶۵ (۱۳۹۴)
  • بادیگارد (۱۳۹۴)
  • ماهی و گربه (۱۳۹۲)

زندگینامه و عکس های جدید پدرام شریفی

زندگینامه و عکس های جدید پدرام شریفی

   هوتن شکیبا و پدرام شریفی

هوتن شکیبا و پدرام شریفی

عکس های شخصی پدرام شریفی بازیگر سینما و تلویزیون

عکس های شخصی پدرام شریفی بازیگر سینما و تلویزیون

پرویز پرستویی و پدرام شریفی در فیلم بادیگارد

پرویز پرستویی و پدرام شریفی در فیلم بادیگارد

پدرام شریفی در کار کثیف

پدرام شریفی در کار کثیف

عکس های پدرام شریفی

عکس های پدرام شریفی

پدرام شریفی در سی و هفتمین چشنواره فیلم فجر

پدرام شریفی در سی و هفتمین چشنواره فیلم فجر

عکس های جدید و دیده نشده پدرام شریفی

عکس های جدید و دیده نشده پدرام شریفی

هانیه توسلی و پدرام شریفی در سیانور

هانیه توسلی و پدرام شریفی در سیانور

هنگامه حمیدزاده و پدرام شریفی

هنگامه حمیدزاده و پدرام شریفی

پدرام شریفی

پدرام شریفی

پدرام شریفی در فیلم شبی که ماه کامل شد

پدرام شریفی در فیلم شبی که ماه کامل شد

رضا کیانیان و پدرام شریفی

رضا کیانیان و پدرام شریفی

عکس پدرام و برادرش در کودکی

عکس پدرام و برادرش در کودکی

پدرام شریفی در جشنواره فیلم فجر 97

بیوگرافی پدرام شریفی و همسرش + عکس های جدید و شخصی

منبع : نمکستان