ماجرای سقوط هواپیمای پژمان جمشیدی حقیقت دارد؟
ماجرای سقوط هواپیمای پژمان جمشیدی حقیقت دارد؟
ماجرای پژمان جمشیدی حقیقت دارد؟ ماجرای سقوط هواپیمای پژمان جمشیدی از آموزش خلبانی وی شروع شد که اخریا در صفحات شخصی شبکه های اجتماعی پژمان جمشیدی مشاهده شده.

ماجرای سقوط هواپیمای پژمان جمشیدی از آموزش خلبانی وی شروع شد که اخریا در صفحات شخصی شبکه های اجتماعی پژمان جمشیدی مشاهده شده. امروز پیمان جمشیدی با پخش ویدئویی در صفحه اینستاگرام که به صورت یواشکی می خواهد هواپیما را به حرکت بیارد پخش کردند.دقایقی پیش ویدویی منتشر شد که دوست پژمان جمشیدی اسرار دارد او این کار را نکند اما پژمان جمشیدی پرواز می‌‍کند و بعد از چند دقیقه هواپیمای پژمان جمشیدی سقوط می کند . جزئیات دیگری از این حادثه در دست نیست.

ماجرای سقوط هواپیمای پژمان جمشیدی سقوط هواپیمای پژمان جمشیدی سقوط پژمان جمشیدی

 پژمان جمشیدی بازیکن سابق تیم ملی فوتبال و پرسپولیس که بعد از دنیای فوتبال وارد سینمای کشور شده بود، این روزها به دنبال خلبان شدن است.

در فیلم جدیدی که از وی منتشر شده است، اینبار به تنهایی سوار هواپیما می شود و هدایتش را بر عهده می گیرد.

پژمان جمشیدی از جمله بازیکنان فوتبال بود که خیلی سریع راه خود را در سینما و تلویزیون پیدا کرد. وی که پیش تر به عنوان فوتبالیست در باشگاههای سایپا، پرسپولیس و پاس تهران بازی می کرد، حالا بازی در عرصه  سینما و تلویزیون را نیز تجربه می کند.

وی در سریال های تلویزیونی ساختمان پزشکان، پژمان، سال های ابری و نفس، ایفای نقش کرده است. جمشیدی در سینما نیز تجربه حضور در مقابل دوربین فیلم های سینمایی مانند لانه زنبور، من دیوانه نیستم و چند فیلم سینمایی دیگر را دارد.