آموزش مرحله به مرحله طرز تهیه سالاد سیب زمینی قالبی بسیار زیبا
آموزش مرحله به مرحله طرز تهیه سالاد سیب زمینی قالبی بسیار زیبا
آموزش کامل و مرحله به مرحله طرز تهیه سالاد سیب زمینی قالبی بسیار زیبا را از نمکستان بیاموزید. ابتدا باید در یک ظرف پودر ژلاتین را بریزید...

نمکستان: برای این پست آموزش طرز تهیه سالاد سیب زمینی قالبی خوشمزه و لذیذ را آماده کرده ایم ، برای مشاهده این آموزش تهیه سالاد این پست را دنبال کنید.

مواد لازم سالاد سیب زمینی قالبی :

سیب زمینی آب پز ۱ فنجان
هویج بخار پز ۱ فنجان
پودر ژلاتین ۲۵ گرم
آب سبزیجات (یا آب مرغ) ۱ فنجان
نخود شیرین ۴۵۰ گرم
ذرت نصف فنجان
سس مایونز ۶ قاشق سوپخوری
خامه ترش ۳ قاشق سوپخوری
گوجه فرنگی مقداری برای تزئین
گشنیز مقداری برای تزئین
نمک و فلفل سیاه به مقدار لازم

سالاد سیب زمینی سالاد سیب زمینی با شوید سالاد سیب زمینی ایتالیایی سالاد سیب زمینی و شوید شف طیبه سالاد سیب زمینی قالبی

طرز تهیه سالاد سیب زمینی قالبی :

با آموزش طرز تهیه سالاد سیب زمینی قالبی از سری آموزش های تهیه سالاد سایت نمکستان در خدمتتون هستیم. برای تهیه سالاد سیب زمینی قالبی ابتدا باید در یک ظرف پودر ژلاتین را بریزید و مقدار ۳ قاشق غذا خوری آب روی آن بریزید و بگذارید ۵ دقیقه در همان حالت بماند.

حالا در قابلمه ای دیگر آب مرغ (یا آب سبزیجات) را روی حرارت ملایم قرار دهید تا گرم شود. پودر ژلاتین را که با آب مخلوط کرده بودید را به آب مرغ اضافه کنید و هم بزنید تا حل شود. کمی نمک اضافه کنید و ظرف را از روی حرارت بردارید و بگذارید در دمای اتاق خنک شود.

در ظرف دیگری، سیب زمینی نگینی خرد شده، هویج نگینی خرد شده، نخود شیرین، ذرت، سس مایونز و خامه ترش را اضافه کنید و مخلوط کنید. مقداری نمک و فلفل سیاه به مواد بزنید و سپس آب مرغ و ژلاتین را اضافه کنید و به خوبی مخلوط کنید. حالا مواد آماده شده را داخل قالب نان یا قالب مستطیلی شکل بریزید و به مدت ۵ ساعت در یخچال قرار دهید تا سالاد کاملا شکل قالب را بخودش بگیرد و سفت شود.