دستور طرز تهیه سوپ سیب زمینی و ژامبون خوشمزه و بسیار متفاوت
دستور طرز تهیه سوپ سیب زمینی و ژامبون خوشمزه و بسیار متفاوت

دستور طرز تهیه سوپ سیب زمینی و ژامبون خوشمزه و بسیار متفاوت سایت تفریحی نمکستان » برای این پست آموزش طرز تهیه سوپ سیب زمینی و ژامبون خوشمزه و لذیذ را آماده کرده ایم . برای مشاهده این آموزش آشپزی ، این پست را دنبال کنید. مواد لازم سوپ سیب زمینی و ژامبون سیب زمینی خرد […]

دستور طرز تهیه سوپ سیب زمینی و ژامبون خوشمزه و بسیار متفاوت

طرز تهیه سوپ سیب زمینی و ژامبون دستور طرز تهیه سوپ سیب زمینی و ژامبون طرز تهیه سوپ ژامبون خوشمزه و لذیذ دستور تهیه سوپ سیب زمینی

سایت تفریحی نمکستان » برای این پست آموزش طرز تهیه سوپ سیب زمینی و ژامبون خوشمزه و لذیذ را آماده کرده ایم . برای مشاهده این آموزش آشپزی ، این پست را دنبال کنید.

مواد لازم سوپ سیب زمینی و ژامبون

سیب زمینی خرد شده۳  فنجان
ژامبون گوشت تکه و پخته شده۱ پیمانه
کرفس تکه شدهیک سوم پیمانه
پیاز  خرد شده۱ عدد
شیر۲ فنجان
آب۳  لیوان
عصاره مرغ۲ قاشق غذا خوری
کره۱۰۰ گرم
آرد۵ قاشق غذا خوری
نمک و فلفل سیاهبه میزان لازم

طرز تهیه سوپ سیب زمینی و ژامبون

با آموزش طرز تهیه سوپ سیب زمینی و ژامبون از سری آموزش های آشپزی سایت نمکستان در خدمتتون هستیم.برای تهیه سوپ سیب زمینی و ژامبون خوشمزه ابتدا باید سیب زمینی و پیاز و کرفس و ژامبون را خرد کنید و درون قابلمه بریزید.آب و عصاره مرغ را روی مواد بریزید و حرارت را زیاد کنید تا آب به جوش بیاید.نمک و فلفل را به سوپ اضافه کنید تا مواد طعم بگیرند.

در یک تابه جدا کره را بریزید و روی حرارت بگذارید تا کره نرم شود سپس آرد را داخل کره بریزید و تفت دهید تا آرد گلوله گلوله نشود.مدام آرد را هم بزنید تا تغییر رنگ بدهد و تیره شود.

سپس شیر را کم کم اضافه کنید و هم بزنید و حدود ۵ دقیقه روی حرارت قرار دهید تا شیر فقط داغ شود.مخلوط شیر و آرد را داخل ظرف سوپ بریزید و چند دقیقه روی حرارت قرار دهید تا سوپ جا بیفتد و مواد کاملا بپزند.سوپ را از روی حرارت بردارید و در ظرف بکشید و با جعفری تزیین کنید.

دستور طرز تهیه سوپ سیب زمینی و ژامبون خوشمزه و بسیار متفاوت