PS voucher چیست؟
PS voucher چیست؟
صرافی پرفکت فا در زمینه خرید و فروش PS Voucher فعالیت دارد.بسیاری از سایت های خارجی به منظور انجام پرداخت های بین المللی و نقل و انتقالات مالی، PS Voucher را به عنوان یک درگاه پرداخت بین المللی معرفی کرده اند.

صرافی پرفکت فا در زمینه خرید و فروش PS Voucher فعالیت دارد.بسیاری از سایت های خارجی به منظور انجام پرداخت های بین المللی و نقل و انتقالات مالی، PS Voucher را به عنوان یک درگاه پرداخت بین المللی معرفی کرده اند.

PS voucher یا پی اس ووچر نامی آشنا برای کاربران ایرانی در زمینه ووچر و پرداخت های بین المللی است. شاید بارها با باز کردن سایت خارجی و داشتن قصد خرید کالا و یا خدمات متوجه نام پی اس ووچر شده باشید. در حقیقت بسیاری از سایت های خارجی برای پرداخت ها و انتقالات پولی کاربران این درگاه مالی و پرداختی را معرفی کرده اند. پی اس ووچر، پریمیوم ووچر و فوچرز نام هایی هستند که در ارتباط با موضوع می باشند. در ادامه این مقاله به معرفی کامل PS Voucher و مزیت ها و جهات مختلف این ووچر خواهیم پرداخت.

پی اس ووچر یا PS voucher

PS voucher که همان نام لاتین پی اس ووچر است در واقع یکی از درگاه های عالی پرداختی است که از سوی برخی از ووچر ها معرفی شده است. می دانیم که ووچر همان کوپن خرید است که مانند یک کارت شارژ الکتریکی عمل می کند. این کارت شارژ ها دارای کد های خرید هستند. در زمان خرید با وارد کردن این کد مبلغ کد از کارت کسر شده و فرد در هر جای دنیا می تواند پرداختی های خود را به صورت آنلاین و حضوری انجام دهد. نکته مهم این است که شاید برخی از کاربران رابطه پی اس ووچر را با پریمیوم و یا فوچرز ندانند. در ذیل متن به این موضوع نیز خواهیم پرداخت.

پی اس ووچر چیست؟

پی اس ووچر یا PS voucher یک نوع ارز دیجیتال اختصاصی است و تنها کاربرد آن شارژ حساب و پرداخت های بین المللی است. پس نمی توان به عنوان سهام مالی روی این کد ها حساب باز کرد. اما از کجا می توان کد پی اس ووچر را خریداری کرد؟

نحوه خرید PS voucher از صرافی ها

نحوه خرید PS voucher از صرافی ها

از جمله راه های خرید و تهیه PS voucher صرافی های آنلاین و ثبت نام در سایت و احراز هویت و واریز مبلغ به صرافی ها با توجه به نیازهای پرداختی هستند. پس ساده ترین راه این است که به میزان پرداختی آنلاین خود از سایت های مرتبط درخواست کد پی اس ووچر کنیم.

همچنین بخوانید:  هشت نکته خیلی مهم برای پیدا کردن بهترین شامپو

در کمترین زمان این کد برای افراد ارسال خواهد شد. با وارد کردن کد در سایت های فروش می توان به راحتی کالا و یا خدمات خود را خریداری کرد. خرید های آنلاین با استفاده از ارزهای دیجیتال امکان پذیر است. البته تنها شباهت ووچر با ارز دیجیتال در داشتن کیف پول الکتریکی برای نگهداری حساب است.

معایب خرید کد پی اس ووچر از صرافی چیست؟

گفته شد یکی از راه های خرید PS voucher خرید از سایت صرافی های آنلاین و شارژ حساب از طریق این سایت ها هستند. اما این راه ها برای تهیه ووچر مورد نیاز خود دارای معایبی می باشند. یکی از مزیت های خرید کد پی اس ووچر محفوظ ماندن هویت کاربر و یا مالک است. اما در این سایت ها و صرافی ها اطلاعات مالک و یا خریدار پی اس ووچر باقی می ماند. در نتیجه مورد سوءاستفاده برخی از افراد قرار می گیرند.

بهترین راه خرید کد پی اس ووچر یا PS voucher چیست؟

بهترین راه خرید کد پی اس ووچر یا PS voucher چیست؟

به نظر می رسد برای پنهان ماندن هویت مالک PS voucher باید از سایت پریمیوم ووچر اقدام به خرید پی اس ووچر کرد. در صورت افتتاح حساب کاربری و یا داشتن این حساب تنها راه امن برای خرید کد پی اس ووچر مراجعه به سایت پریمیوم می باشد.

افرادی که فاقد حساب کاربری هستند و نیازی به افتتاح حساب نمی بینند برای خرید کد پی اس ووچر باید به سایت فوچرز رفته و درخواست خرید خود را ثبت نمایند. اهمیت حساب فوچرز در امنیت حساب فرد می باشد. برای حفظ حساب و داشتن اعتبار و امنیت حساب لازم است که از سایت فوچرز اقدام به خرید کد کرد.

سخن آخر

PS voucher یکی از درگاه های قابل اعتماد و سریع می باشد. برای خرید این کد می توان از روش های مختلفی اقدام کرد. هر یک از این روش ها دارای مزایا و معایبی هستند. مثلا خرید از صرافی های آنلاین سریع و بی دردسر تر است اما در مقابل هویت شما در سایت باقی می ماند. پس در زمان خرید این کد بایستی به مزایای روش خرید توجه کرد.

منبع: پرفکت فا