کلاس آنلاین زبان انگلیسی موسسه کوییک: تمام مهارت ها را یاد بگیرید
کلاس آنلاین زبان انگلیسی موسسه کوییک: تمام مهارت ها را یاد بگیرید
انگلیسی را به صورت آنلاین بیاموزید و مهارت های خود را از طریق دوره ها و منابع با کیفیت بالا ارتقاء دهید. هر کلاس آنلاین زبان انگلیسی که در موسسه کوییک پیدا می کنید، نتیجه سال ها تحقیق و پژوهش است که توسط متخصصان آموزش زبان طراحی شده است.

انگلیسی را به صورت آنلاین بیاموزید و مهارت های خود را از طریق دوره ها و منابع با کیفیت بالا ارتقاء دهید. هر کلاس آنلاین زبان انگلیسی که در موسسه کوییک پیدا می کنید، نتیجه سال ها تحقیق و پژوهش است که توسط متخصصان آموزش زبان طراحی شده است.

دوره های آنلاین زبان انگلیسی ما به گونه ای طراحی شده است که یادگیری زبان را برای شما آسان می کند و به شما کمک می کند تا دایره اجتماعی خود را گسترش دهید و به کار خود رونق دهید.

یادگیری زبان انگلیسی اغلب می تواند دشوار و طاقت فرسا باشد اما با دوره های آنلاین انگلیسی کوییک آسان می شود. ما در دوره های آموزشی آنلاین، تمرکز خود را بر داوطلبانی که می خواهند ادامه تحصیل دهند یا مهاجرت کنند قرار داده ایم. از همه مهمتر، کلاس های پایه انگلیسی ما شامل واژگان و عبارات مهمی است که برای تجارت و جهانگردی بسیار کمک کننده هستند. پس چه به دلایل شخصی و چه کاری قصد سفر داشته باشید، دوره های آنلاین ما برای شما مناسب است.

اما این دوره های شامل چه آموزش هایی می شود؟ چه مزیت هایی دارد؟ تا انتهای مقاله همراه ما باشید تا با کلاس های آنلاین زبان انگلیسی موسسه کوییک آشنا شوید.

کلاسهای آنلاین بصورت زنده با معلمان خبره 

کلاسهای آنلاین بصورت زنده با معلمان خبره

با شرکت در کلاس های آنلاین موسسه کوییک، مهارت و اعتماد به نفس انگلیسی خود را تقویت کنید. همراه با همکلاسی هایی که از سراسر دنیا در کلاسهای ۱۰۰٪ آنلاین ما شرکت می کنند، شروع به یادگیری زبان انگلیسی کنید. این کلاس ها با رهبری معلمان با تجربه و دروس کاملا تعاملی به صورت ۲۴ ساعته و هفت روز هفته برگزار می شوند.

در ادامه برخی از کلاس های آنلاین زبان انگلیسی موسسه کوییک معرفی شده اند.

دوره آنلاین گرامر

دستور زبان انگلیسی، ساختار زبان است. برای خواندن، نوشتن ، گوش دادن و صحبت به آن نیاز دارید. جهت کمک به شما برای بالا بردن مهارت های مورد نیاز زبان انگلیسی، دوره هایی برای گرامر به صورت آنلاین برگزار می کنیم که شامل درس ها و تست های گرامر هستند.

دروسی مثل زمان فعل، حروف تعریف، صفت و موارد دیگر به شما آموزش داده می شود. در دوره گرامر موسسه کوییک، می آموزید که چگونه از توانایی های جدید خود در زمینه دستور زبان در نوشتن و گفتار استفاده کنید.

دوره آنلاین نگارش

نوشتن به انگلیسی چالش برانگیز است. شما باید بسته به مخاطب شما، ساختار و لحن نوشته خود را تغییر دهید. به عنوان مثال، یک نوشته برای تجارت بسیار متفاوت از نوشته ای برای دانشگاه است.

با دوره های آنلاین نگارش موسسه کوییک، انشاء انگلیسی خود را بهبود ببخشید. همچنین درک خود را از ساختار و واژگان مورد نیاز برای یک مقاله عالی به زبان انگلیسی را بالا ببرید.

به طور کلی، نوشتن رسمیت و ساختار بیشتری نسبت به صحبت کردن دارد، اما این همیشه درست نیست. اگر با متدی صحیح آموزش ببنید، نگارش هم برای شما کار ساده ای خواهد بود.

همچنین بخوانید:  لذت دانلود زیرنویس در سریع ترین زمان ممکن

کلاس آنلاین گوش دادن به زبان انگلیسی

گوش دادن یکی از چهار مهارتی است که شما برای برقراری ارتباط به زبان انگلیسی نیاز دارید. برای بهبود گوش دادن، باید تمرین کنید. این کار را می توانید با فیلم ، تلویزیون و موسیقی انجام دهید.

با شرکت در دوره های گوش دادن موسسه کوییک می توانید این مهارت خود را تقویت کنید تا بتوانید موسیقی، فیلم ، تلویزیون و مکالمه انگلیسی را بهتر درک کنید. بنابراین می توانید درک خود را از مکالمه انگلیسی بالا ببرید.

دوره های آنلاین خواندن زبان انگلیسی

خواندن یکی از چهار مهارت انگلیسی است. برخی از افراد می گویند این سخت ترین مهارت است. مهارت های خواندن انگلیسی خود را با تمرین های درک مطلب تقویت کنید. کلاس های آنلاین موسسه کوییک مسیر خواندن و درک موضوعات در زمینه های مختلف از جمله تعطیلات و مقالات خبری را برای شما آسان می کند.

مزایای کلاسهای آنلاین

مزایای کلاسهای آنلاین

با کلاس های آنلاین، شما کسی نیستید که به کلاس بروید، بلکه کلاس با شما همراه است. با یادگیری از طریق دوره های آنلاین موسسه کوییک، می توانید از هرجایی که راحت هستید در کلاس حاضر شوید.

کلاس آنلاین زبان انگلیسی موسسه کوییک به گونه ای طراحی شده اند که می توانید از طریق هر دستگاه موبایلی متصل به اینترنت، به آن دسترسی داشته باشید. این بدان معنی است که می توانید کلاس های خود را راحت در جیب یا کیف خود حمل کنید. هیچ مکان مشخصی برای تحصیل ندارید که ملزم به رعایت آن باشید.

کلاس آنلاین به شما این امکان را می دهد که نه تنها برنامه خود را با آزادی بیشتری مدیریت کنید، بلکه از وقت خود در مکان هایی مانند اتاق انتظار و حمل و نقل عمومی نیز استفاده کنید. در هر زمان که بخواهید کمی بیشتر بیاموزید، همان جا می توانید که در کلاس حاضر شوید. علاوه بر این مقرون به صرفه تر نیز هست.

جمع بندی

اگر شما از آن دسته افرادی هستید که از انجام کارهای خود لذت می برید و زمان و مکانی را که به هر فعالیتی در زندگی خود اختصاص می دهید، انتخاب می کنید و از طرفی به دنبال روش هایی برای یادگیری هستید که با پویایی روزانه شما مطابقت داشته باشد، ما به شما کلاس آنلاین زبان انگلیسی موسسه کوییک را پیشنهاد می کنیم. چراکه به جای اینکه از کلاس های معمول و حضوری پیروی کنید،می توانید به صورت آنلاین یادگیری زبان انگلیسی را شروع کنید.

اگر تصمیم دارید وارد دنیای یادگیری مدرن شوید و در گروه افراد در حال رشدی باشید که چنین کاری می کنند، از شما دعوت می کنیم متد آموزش آنلاین انگلیسی کوییک را امتحان کنید. ما همه چیز را به گونه ای طراحی کرده ایم که بتوانید با کلاسهای آنلاین و معلمان آنلاین که در هر مرحله شما را همراهی می کنند، از کلاس خود بیشترین بهره را ببرید. همه مزیت ها را در حالی خواهید داشت که آزادی زندگی خود را برای  انجام فعالیت های موردعلاقه خود از دست نخواهید داد.