خانه » رپورتاژ » رایتک برگزار کننده دوره های آموزشی کارکنان و پرسنل با بهر گیری از از برترین اساتید برند کشور

رایتک برگزار کننده دوره های آموزشی کارکنان و پرسنل با بهر گیری از از برترین اساتید برند کشور

رایتک برگزار کننده دوره های آموزشی کارکنان و پرسنل با بهر گیری از از برترین اساتید برند کشور

 

موسسه آموزش رایتک با برگزاری دوره آموزشی حضوری و آموزش مجازی برای سازمان ها و افراد به شکل آزاد محیطی را فراهم آورده تا سازمان ها و افراد بتوانند از وجود معتبرترین اساتید کشور در جهت  آموزش کارکنان و تقویت بنیه علمی خود قدم بردارند.

آموزش مجازی یک شیوه نوین آموزشی می باشد که به منظور دسترسی آسان و ارزان همه به منابع و خدمات آموزشی در هر زمان و در هر مکان با استفاده از فناوری و ارتباطات (از قبیل ابزارهای الکترونیکی) انجام می گیرد .در اموزش مجازی نیازی به رفت‌وآمد دانشجویان و استاد نیست و این خود در کاهش هزینه‌ها و استفاده از زمان موثر است. در آموزش مجازی، محدودیت جغرافیایی وجود ندارد. دانشجویان در هر کجا که باشند این امکان را دارند که از امکانات تحصیلی استفاده کنند.

در حال حاضر موسسه رایتک از معتبرترین اساتید کشور در حوزه های مدیریت که اکثرا جزء اساتید برند و بنام دانشگاه های کشور می باشند بهره میگیرد.

دوره های آموزشی

 سازمان ها می توانند دوره های مدیریت شامل دوره های منابع انسانی،مسئولیت دفاتر،رفتار سازمانی،  دوره مدیریت MBA ، مدیریت DBA، مدیریت پروژه و .. و دوره های کاربردی و عملی برای پرسنل سازمان مثل دوره ICDl  را در این موسسه با بهترین کیفیت برگزار کنند .

در حال حاضر این امکان فراهم هست تا سازمان ها از اساتید موسسه در محل خود و یا در محل موسسه با بهرگیری از فضای آموزشی با تجهیزات کامل بهره گیرند .

دانشجویان می توانند در پایان دوره با دریافت مدارک بین المللی و مدارک معتبر ملی  رزومه علمی خورد را تقویت کنند.

جهت برگزاری دوره های سازمانی در موسسه رایتک میتوانید لیست دوره ها را به همراه اساتید با تماس شماره های موسسه برای دریافت پروپوزال و برگزاری دوره دریافت کنید :

همچنین بخوانید:  معرفی بخش های مختلف و متنوع سایت تفریحی شیک پارس

تلفن تماس : (8 الی 20)   02126702104

رایتک برگزار کننده دوره های آموزشی کارکنان و پرسنل با بهر گیری از از برترین اساتید برند کشور 

دوره های آموزشی با مدارک معتبر و بین المللی

جهت شرکت در دوره ها به سایت زیر مراجعه کنید:

http://erightec.ir

جهت شرکت در دوره ها با ما تماس بگیرید :

تهران – بزرگراه شیخ فضل ا… جنوب – خ. سازمان آب – خ. حاجی پور امیر – خ.کریمان – جنب مجتمع مسکونی نگین – موسسه آموزش رایتک

تلفن تماس : (8 الی 20)   02126702104

 

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*