عکس های خانوادگی رضا کیانیان و همسرش و پسرش + بیوگرافی کامل
عکس های خانوادگی رضا کیانیان و همسرش و پسرش + بیوگرافی کامل
جدیدترین عکس های رضا کیانیان و همسرش به همراه بیوگرافی رضا کیانیان را در نمکستان ببینید.

نمکستان: در این پست بیوگرافی کامل و  عکس های رضا کیانیان را گردآوری می کنیم ، در ادامه این تصاویر را مشاهده نمایید. رضا کیانیان متولد ۲۹ خرداد ۱۳۳۰ تهران بازیگر سینما و تئاتر و تلویزیون، نویسنده، طراح و عکاس صاحب نام ایرانی است.رضا کیانیان در سال ۱۳۳۰ در میدان خراسان تهران به دنیا آمد. به گفته خودش پدرش باستانی کار قدیمی تهران و همدوره هفت کچلون و حسین رمضون یخی بود.

رضا دومین فرزند خانواده و دارای ۴ برادر و دو خواهر می‌باشد. او در ۱ سالگی به همراه خانواده به مشهد نقل مکان کرد. در مشهد علاوه بر گذراندن دوران تحصیلات ابتدایی و دبیرستان، در حوزه علمیه مشهد به تحصیل دروس فقهی و اسلامی نیز پرداخت.

اولین استاد بازیگری او برادرش داوود بود که در سال ۱۳۴۵ وی را در نمایشنامه از پانیفتاده‌ها به قلم غلامحسین ساعدی کارگردانی کرد. رضا به مدت سه سال در گروه تاتر برادرش داوود فعالیت داشت.

وی در سال ۱۳۵۵ از دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران در رشته تئاتر فارغ‌التحصیل شد. همسر او هایده قراچه داغی، خواهرزادهٔ سهراب سپهری است.

رضا کیانیان , بیوگرافی رضا کیانیان , اینستاگرام رضا کیانیان , reza kiyanian , vqh ;dhkdhk

رضا کیانیان در سریال شهرزاد ۲ :

شهرزاد دانشجوی پزشکی و فرهاد دانشجوی ادبیات و روزنامه‌نگار عاشق هم هستند و می‌خواهند با هم ازدواج کنند. داستان در سال ۱۳۳۲ و زمامداری دکتر مصدق اتفاق می‌افتد. پدران این دو از افراد گوش به فرمان شخصی متنفذ به نام بزرگ آقا هستند ….

رضا کیانیان با انتشار این تصویر نوشت :

دوشنبه ٢٩ خرداد مى توانید اولین قسمت از فصل دوم #سریال_شهرزاد را ببینید. من فصل اول شهرزاد را دوست داشتم. و سه بار درباره اش نوشتم. براى فصل دوم نقشى به من پیشنهاد شد، که نتوانستم قبول نکنم. نقشى پر از تناقض. پر از چالش هاى درونى…از همان نقش هایى که دوست دارم. در ساخت سریال ، مانند #حسن_فتحى ، بیشتر از انگشتان یک دست نداریم. تا به حال هرچه ساخته، خوب بوده. و در رأس همه شهرزاد بود. و حالا فصل دوم شهرزاد. همیشه فصل دوم سخت تر از اولى ست. نوشتن و ساختنش جسارت مى خواهد. به ویژه که اولى خوب باشد. چون توقع بیننده بالا رفته است. حالا با همین توقع بالا به دیدن فصل دوم شهرزاد بنشینید. در روز دوشنبه ٢٩ خرداد که دست بر قضا روز تولد من هم هست.  . . عکس ها از على اسدزاده و نوشین جعفرى .

همچنین بخوانید:  سلفی احمد پورمخبر و پسرش با افشین پیروانی

رضا کیانیان در سریال شهرزاد ۲

رضا کیانیان و بهرام رادان در نمایی از فیلم پر فروش بارکد :

در خلاصه داستان فیلم بارکد آمده است که جوانی به نام حامد برای استخدام به دفتر رئیس یک شرکت مراجعه می‌کند. داستان فیلم، ماجرای چگونگی رسیدن این جوان به این دفتر کار را از زبان خود او روایت می‌کند.

رضا کیانیان و بهرام رادان در نمایی از فیلم پر فروش بارکد

رضا کیانیان و فاطمه گودرزی در فیلم سایه :

در خلاصه داستان این فیلم آمده است که سایه داستان پسر و دختری را روایت می‌کند که قصد دارند با یکدیگر ازدواج کنند اما با مخالفت پدر روبه رو می‌شوند.

رضا کیانیان و فاطمه گودرزی در فیلم سایه

عکس های جدید و دیدنی رضا کیانیان به همراه زندگینامه این بازیگر

عکس زیبای رضا کیانیان به همراه همسرش هایده قراچه داغی

عکس زیبای رضا کیانیان به همراه همسرش هایده قراچه داغی

عکس جدید و دیدنی رضا کیانیان به همراه همسرش هایده قراچه داغی و فرزندش

عکس جدید و دیدنی رضا کیانیان به همراه همسرش هایده قراچه داغی و فرزندش

عکس های جدید و دیدنی رضا کیانیان به همراه زندگینامه این بازیگر

عکس های جدید و دیدنی رضا کیانیان به همراه زندگینامه این بازیگر

رضا کیانیان , رضا کیانیان و همسرش , بیوگرافی رضا کیانیان , اینستاگرام رضا کیانیان