آموزش مرحله به مرحله طرز تهیه سالاد مرغ سوولاکی با مرغ و رژیمی
آموزش مرحله به مرحله طرز تهیه سالاد مرغ سوولاکی با مرغ و رژیمی

آموزش مرحله به مرحله طرز تهیه سالاد مرغ سوولاکی با مرغ و رژیمی نمکستان » برای این پست آموزش طرز تهیه سالاد مرغ سوولاکی خوشمزه و لذیذ را آماده کرده ایم ، برای مشاهده این آموزش آشپزی این پست را دنبال کنید.   مواد لازم سالاد مرغ سوولاکی سینه مرغ ۱ عدد سر خرد شده ۲ […]

آموزش مرحله به مرحله طرز تهیه سالاد مرغ سوولاکی با مرغ و رژیمی

نمکستان » برای این پست آموزش طرز تهیه سالاد مرغ سوولاکی خوشمزه و لذیذ را آماده کرده ایم ، برای مشاهده این آموزش آشپزی این پست را دنبال کنید.

 

مواد لازم سالاد مرغ سوولاکی

سینه مرغ۱ عدد
سر خرد شده۲ حبه
پونه کوهی خشک شدهیک دوم قاشق چایخوری
خیار پوست کنده۳ عدد
پیازیک دوم فنجان
پنیر فتا خرد شدهیک دوم فنجان
زیتون خرد شده دو قاشق غذا خوری
گوجه فرنگی رسیدهدو عدد
ماست بدون چربی سادهیک دوم فنجان
خیار پوست کنده و رنده شدهیک چهارم فنجان
سرکه سفیدیک قاشق چای خوری
پونه خشک شده کوهییک دوم قاشق
پودر سیریک دوم قاشق
پودر فلقل قرمزیک چهارم چایخوری
آب لیموی تازهیک قشاق چای خوری
روغن زیتون خالصیک قاشق چایخوری
نمک و فلفل خالصبه میزان لازم

طرز تهیه سالاد مرغ سوولاکی

با آموزش طرز تهیه سالاد مرغ سوولاکی از سری آموزش های آشپزی سایت نمکستان در خدمتتون هستیم.برای تهیه سالاد مرغ سوولاکی ابتدا باید گریل فر یا ماکروفر را روشن کنید تا گرم شود.

مرغ را نگینی درشت (تقریبا هر تکه ۲٫۵ سانت) خرد کنید.یک قاشق چایخوری سیر را به همراه مرغ ،پونه ، آبلیمو ،روغن زیتون و نمک و فلفل درون یک کیسه پلاستیکی زیپ شو بزرگ بریزید.در کیسه را ببندید و تکان دهید تا مواد با هم خوب ترکیب شوند. مرغ را از کیسه بیرون بیاورید و آن را از هر طرف به مدت پنج دقیقه یا تا زمانی که کاملا پخته شود گریل کنید. مرغ، خیارهایی که مکعبی برش دادید و پیاز و زیتون و گوجه و پنیر فتا را در یک کاسه بزرگ ترکیب کنید.

ماست را با خیار رنده شده و پودر سیر و سرکه سفید و فلفل قرمز و نمک و فلفل سیاه در یک کاسه کوچک ترکیب کنید.ترکیب را روی مرغ گریل شده بریزید و خوب تکان دهید تا مواد با هم ترکیب شوند و طعم سس را به خودش بگیرد.سالاد آماده شده را در ظرفی بریزید و سرو کنید.

آموزش مرحله به مرحله طرز تهیه سالاد مرغ سوولاکی با مرغ و رژیمی