آموزش طرز تهیه سالاد سیب زمینی با خامه ترش خوشمزه خانگی
آموزش طرز تهیه سالاد سیب زمینی با خامه ترش خوشمزه خانگی
آموزش و طرز تهیه سالاد سیب زمینی با خامه ترش بسیار خوشمزه خانگی را از نمکستان بیاموزید. ابتدا باید سیب زمینی ها را شسته و با پوست درون یک قابلمه بریزید...

نمکستان: برای این پست آموزش طرز تهیه سالاد سیب زمینی با خامه ترش خوشمزه و لذیذ را آماده کرده ایم ، برای مشاهده این آموزش تهیه سالاد این پست را دنبال کنید.

مواد لازم سالاد سیب زمینی با خامه ترش :

سیب زمینی نو۹۰۰ گرم
خامه ترشسه چهارم فنجان
پیازچه خرد شدهنصف فنجان
شوید خرد شده۱ قاشق غذاخوری سر پر
سرکه سیبیک سوم فنجان
نمک۲ قاشق چایخوری
فلفل سیاهنصف قاشق چایخوری

طرز تهیه سالاد سیب زمینی طرز تهیه سالاد سیب زمینی با خامه ترش طرز تهیه سالاد سیب زمینی با خامه ترش طرز تهیه سالاد سیب زمینی

طرز تهیه سالاد سیب زمینی با خامه ترش :

با آموزش طرز تهیه سالاد سیب زمینی با خامه ترش از سری آموزش های تهیه سالاد سایت نمکستان در خدمتتون هستیم. برای تهیه سالاد سیب زمینی با خامه ترش ابتدا باید سیب زمینی ها را شسته و با پوست درون یک قابلمه بریزید و به آنها آب اضافه کنید به طوری که حدود ۳ سانت روی آنها را آب بگیرد.

حرارت اجاق را زیاد کرده و بعد از جوش آمدن آن را کم کنید تا آرام آرام بجوشد.۱۰ الی ۱۲ دقیقه صبر کنید تا سیب زمینی ها پخته شوند و چنگال به راحتی در آنها فرو برود. بعد از پخته شدن سیب زمینی ها را با آب سرد آبکشی کنید و کنار بگذارید.

در یک کاسه سایز متوسط خامه ترش را بریزید و پیازچه ، شوید ، سرکه ، نمک و فلفل سیاه را به آن اضافه کنید و خوب با هم مخلوطشان کنید. زمانی که سیب زمینی ها سرد شدند آنها را نصف کنید و به آنها سس بزنید. برای مدت ۱ ساعت سیب زمینی های آغشته به سس را درون یخچال بگذارید تا سس به خوبی جذب آنها بشود و بعد نوش جان کنید.