آموزش کامل طرز تهیه ماهی سالمون کبابی با سالسا خیلی خوشمزه
آموزش کامل طرز تهیه ماهی سالمون کبابی با سالسا خیلی خوشمزه
آموزش مرحله به مرحله طرز تهیه ماهی سالمون کبابی با سالسا خیلی خوشمزه را از نمکستان بیاموزید. ابتدا باید فر را روی دمای ۲۰۰ درجه سانتی گراد قرار دهید تا گرم شود...

نمکستان: برای این پست آموزش طرز تهیه ماهی سالمون کبابی با سالسا خوشمزه و لذیذ را آماده کرده ایم ، برای مشاهده این آموزش آشپزی این پست را دنبال کنید.

مواد لازم ماهی سالمون کبابی با سالسا :

فیله ماهی سالمون ۷۵۰ گرم
گوجه فرنگی خرد شده ۳ عدد
سیر خرد شده ۱ حبه
فلفل هالوپینو خرد شده ۱ عدد
سرکه سیب ۲ قاشق چای خوری
زیره سبز نصف قاشق چای خوری
نمک نصف قاشق چای خوری
سس تند به میزان لازم
پودر فلفل قرمز به میزان لازم

طرز پخت ماهی سالمون در فر طرز تهیه ماهی سالمون در فویل سس مخصوص ماهی سالمون طرز تهیه ماهی سالمون با برنج مزه دار کردن ماهی سالمون طرز تهیه ماهی سالمون درسته در فر طرز تهیه ماهی سالمون گریل شده ماهی سالمون در مایکروفر

طرز تهیه ماهی سالمون کبابی با سالسا :

با آموزش طرز تهیه ماهی سالمون کبابی با سالسا از سری آموزش های آشپزی سایت نمکستان در خدمتتون هستیم. برای تهیه ماهی سالمون کبابی با سالسا ابتدا باید فر را روی دمای ۲۰۰ درجه سانتی گراد (۴۰۰ درجه فارنهایت) قرار دهید تا گرم شود. گوجه فرنگی، پیاز، سیر، هالوپینو، سرکه، پودر فلفل قرمز، زیره، نمک  و سس تند را در تابه ای بریزید و روی حرارت کم قرار دهید تا سس یکدست شود و به غلظت برسد.

فیله سالمون ماهی را در ظرف مخصوص فر قرار دهید و از سس تهیه شده روی آن بریزید. سپس ظرف ماهی را به مدت ۱۵ تا ۲۰ دقیقه در فر قرار دهید تا ماهی به صورت کبابی در بیاید. ظرف ماهی را با لیموترش تزیین کنید و سرو نمایید.