آموزش کامل طرز تهیه ماهی سالمون کبابی با سالسا خیلی خوشمزه
آموزش کامل طرز تهیه ماهی سالمون کبابی با سالسا خیلی خوشمزه
آموزش مرحله به مرحله طرز تهیه ماهی سالمون کبابی با سالسا خیلی خوشمزه را از نمکستان بیاموزید. ابتدا باید فر را روی دمای ۲۰۰ درجه سانتی گراد قرار دهید تا گرم شود...

نمکستان: برای این پست آموزش طرز تهیه ماهی سالمون کبابی با سالسا خوشمزه و لذیذ را آماده کرده ایم ، برای مشاهده این آموزش آشپزی این پست را دنبال کنید.

مواد لازم ماهی سالمون کبابی با سالسا :

فیله ماهی سالمون۷۵۰ گرم
گوجه فرنگی خرد شده۳ عدد
سیر خرد شده۱ حبه
فلفل هالوپینو خرد شده۱ عدد
سرکه سیب۲ قاشق چای خوری
زیره سبزنصف قاشق چای خوری
نمکنصف قاشق چای خوری
سس تندبه میزان لازم
پودر فلفل قرمزبه میزان لازم

طرز پخت ماهی سالمون در فر طرز تهیه ماهی سالمون در فویل سس مخصوص ماهی سالمون طرز تهیه ماهی سالمون با برنج مزه دار کردن ماهی سالمون طرز تهیه ماهی سالمون درسته در فر طرز تهیه ماهی سالمون گریل شده ماهی سالمون در مایکروفر

طرز تهیه ماهی سالمون کبابی با سالسا :

با آموزش طرز تهیه ماهی سالمون کبابی با سالسا از سری آموزش های آشپزی سایت نمکستان در خدمتتون هستیم. برای تهیه ماهی سالمون کبابی با سالسا ابتدا باید فر را روی دمای ۲۰۰ درجه سانتی گراد (۴۰۰ درجه فارنهایت) قرار دهید تا گرم شود. گوجه فرنگی، پیاز، سیر، هالوپینو، سرکه، پودر فلفل قرمز، زیره، نمک  و سس تند را در تابه ای بریزید و روی حرارت کم قرار دهید تا سس یکدست شود و به غلظت برسد.

فیله سالمون ماهی را در ظرف مخصوص فر قرار دهید و از سس تهیه شده روی آن بریزید. سپس ظرف ماهی را به مدت ۱۵ تا ۲۰ دقیقه در فر قرار دهید تا ماهی به صورت کبابی در بیاید. ظرف ماهی را با لیموترش تزیین کنید و سرو نمایید.