ماجرای تجاوز ناظم مدرسه به گروهی از دانش آموزان چه بود؟
ماجرای تجاوز ناظم مدرسه به گروهی از دانش آموزان چه بود؟

ماجرای تجاوز ناظم مدرسه به گروهی از دانش آموزان چه بود؟ طبق گزارش‌هایی که در چند روز گذشته در رسانه‌ها انتشار یافته است یکی از مسئولان دبیرستانی پسرانه در منطقه ۲ تهران با نشان دادن فیلم‌های مستهجن به دانش آموزان، آنها را مورد آزار جنسی قرار داده است. برای بررسی این موضوع با سایتنمکستان همراه باشید: در خبرها آمده است  که ناظم مدرسه با گروهی از دانش […]

ماجرای تجاوز ناظم مدرسه به گروهی از دانش آموزان چه بود؟

ماجرای تجاوز ناظم مدرسه به گروهی از دانش آموزان چه بود؟
طبق گزارش‌هایی که در چند روز گذشته در رسانه‌ها انتشار یافته است یکی از مسئولان دبیرستانی پسرانه در منطقه ۲ تهران با نشان دادن فیلم‌های مستهجن به دانش آموزان، آنها را مورد آزار جنسی قرار داده است. برای بررسی این موضوع با سایتنمکستان همراه باشید:
در خبرها آمده است  که ناظم مدرسه با گروهی از دانش آموزان در یک اتاق تنها می‌شود و این مسئول مدرسه با نشان دادن فیلم‌های مستهجن  به دانش آموزان آنها را به رابطه جنسی با یکدیگر وادار می‌کند. به گزارش رسانه‌های خبری والدین برخی از دانش آموزان که مورد آزار و اذیت جنسی قرارگرفته‌اند از شخص موردنظر شکایت کرده‌اند و ناظم هم‌اینک در بازداشت به سر می‌برد. یکی از والدین در گفت گو با رسانه‌ها عنوان داشت که: پسر من از چند ماه پیش به‌شدت عصبی و پرخاشگر شده بود و تصور ما این بود که او بیمار شده است و به همین دلیل او را نزد پزشک بردیم و شروع برای درمان پرخاشگری او آغاز شد تا اینکه پسرم گفت در مدرسه مورد آزار و اذیت جنسی قرارگرفته است.
تصاویر منتشرشده از این مسئول مدرسه که در حضور پلیس قرار دارد و بر دستان او دستبند می‌باشد و به آزار جنسی نوجوانان مدرسه مورد نظر اقرار می‌کند به‌سرعت در شبکه‌های مجازی انتشار یافت و باعث سروصدای بسیاری گردید. به گفته خانواده‌های دانش آموزان، فرزندان آنها تحت درمان و زیر نظر روانشناس قرار دارند و با اینکه در فصل امتحانات هستند اما به دلیل مسئله‌ای که برای آنها پیش‌آمده است ازلحاظ روحی به‌شدت آسیب‌ دیده‌اند.آنطور که پدر یکی از دانش آموزان گفته است این مسئول مدرسه بعد از نشان دادن فیلم‌های مستهجن به دانش آموزان آنها را وادار به اعمال غیراخلاقی می‌کرده و سپس خود به این افراد تجاوز می‌کرده است.

در همین زمینه فیلمی از حضور والدین در مدرسه در شبکه‌های اجتماعی منتشرشده است که عنوان می‌دارند با ۱۷ نفر از دانش آموزان این مدرسه صحبت شده است که ۱۶ نفر آنها آزار جنسی به خود را تأیید کرده‌اند. در این کلیپ چند دقیقه‌ای معاون آموزش و پروش منطقه ۲ تهران عنوان می‌کند که خود وزارت یکی از شاکیان این فرد می‌باشد و قصد ماله‌کشی ندارد اما تعدادی از والدین خواهان اعلام شماره پرونده شکایت آموزش‌وپرورش از فرد موردنظر بودند.

همچنین بخوانید:  استخدام سه نفر برای دزدیدن شوهر خسیس از سوی زن جوان

ماجرای تجاوز ناظم مدرسه به گروهی از دانش آموزان چه بود؟

با شکایت خانواده‌ها و همچنین آموزش‌وپرورش منطقه دو از این ناظم، پرونده‌ای در مراجع قضایی تشکیل‌شده است و فرد موردنظر هم‌اینک در بازداشت به سر می‌برد. به گفته مدیر آموزش‌وپرورش منطقه دو فرد متخلف به‌عنوان ناظم انضباطی به استخدام مدرسه غیرانتفاعی درآمده بود و با اعلام خبر این تجاوز، بازرسین با حضور در مدرسه با تشکیل پرونده از حضور وی در دبیرستان جلوگیری کردند و همچنین حکم مدیر آموزشگاه را نیز به حالت تعلیق درآوردند. در ضمن طبق گفته این مسئول آموزش‌وپرورش مقرر گردید فعالیت این مدرسه در شورای نظارت منطقه موردبازنگری قرار گیرد و فعالیت این آموزشگاه به حالت تعلیق درآید.

کوهستانی عنوان کرد: آموزش و پروش به صورت جدی پیگیر این موضوع می‌باشد و در صورت اثبات جرم خواهان اشد مجازات برای ناظم متخلف است. این پرونده با شکایت مسئولان آموزش‌وپرورش و نامه مقام معظم رهبری به رئیس قوه قضاییه برای حل این موضوع به‌صورت بسیار جدی در حال پیگیری می‌باشد و به‌زودی و با توجه به نظرات کارشناسی پزشکی قانونی به دادگاه ارجاع داده خواهد شد.

با تمام این شرایط اخبار ضد و نقیض بسیار زیاد است و متهم تجاوز به دانش آموزان را رد می کند. اهمیت ماجرا آنقدر زیاد بود که رهبر انقلاب هم به آن واکنش نشان داد و دستور رسیدگی قاطع را به قوه قضاییه صادر کرد. متن پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

آیت الله آملی ریاست محترم قوه قضاییه

با سلام

خبر جنایت در یکی از مدارس غرب تهران موجب اندوه و تأسف شد. مقتضی است پس از محاکمه سریعاً حدود الهی را در رابطه با محکومین اجرا نمایید.

سید علی خامنه‌ای

۸ خرداد ۱۳۹۷

ماجرای تجاوز ناظم مدرسه به گروهی از دانش آموزان چه بود؟