چرا داشتن یک برنامه مدیریت مطب ضروریه؟
چرا داشتن یک برنامه مدیریت مطب ضروریه؟
برای داشتن یک مطب با نظم و خوب در صورتی که مطب شما بسیار شلوغ و با مراجعه کننده زیاده بهتر است از یک برنامه مدیریتی استفاده کنید این کار سبب میشه هم شما هم منشی تون بتونه راحت تر به امور رسیدگی کنه

برای داشتن یک مطب با نظم و خوب در صورتی که مطب شما بسیار شلوغ و با مراجعه کننده زیاده بهتر است از یک برنامه مدیریتی استفاده کنید این کار سبب میشه هم شما هم منشی تون بتونه راحت تر به امور رسیدگی کنه هم چنین که از باقی مزایا میتوان به این موضوع اشاره کرد که

نرم افزار مطب کمک میکنه آمار تعداد بیماران را در روزها، هفته ها، ماهها و سالهای متمادی با هم مقایسه کنیم. اینکار باعث می شود یک پیش بینی اولیه در مورد تعداد بیماران در روزهای آتی داشته باشیم گر ارائه قبض ویزیت و فاکتورهای فروش کالا به صورت کامپیوتری و دیجیتالی باشد ، مطب وجه بهتری پیش بیمار خواهد داشت.هم چنین نوبت دهی ها نیز بسیار منظم تر خواهد بود.

چرا داشتن یک برنامه مدیریت مطب ضروریه؟

در واقع از نرم افزار مطب میتوان به عنوا دستیار پزشکان نام برد که بهشون در زمینه مدیریت کمک میکنه . مسائل بیشماری  در امور مدیریت مطب و کلینیک نقش دارند. مدیریت پرسنل، مدیریت پرونده‌ها، مباحث مربوط به حسابداری و … . هر کدام از این موارد دغدغه‌هایی را برای پزشک به همراه خواهد داشت. مدیران کلینیک‌ و پزشکان در مطب‌های خود برای مدیریت این امور می بایست زمان و هزینه بسیاری را متحمل شوند.

در نرم افزار مطب سلاک طب قابلیت نوشتن نسخه ها با استفاده از قلم نوری هست و همین امر به ظاهر ساده یکی از حسن هایی است که برای پزشکان قرار داره در صورتی که نخواهید از قلم نوری استفاده کنید میتونید با استفاده از گزینه هایی که قرار داره هر چیزی رو که نیاز دارید تیک بزنید و نسخه رو اینجوری برای بیمار خودتون بنویسید.

ویژگی های نرم افزار داروخانه

ویژگی های نرم افزار داروخانه

از جمله ویژگی های مهمی که نرم افزار داروخانه وجود داره میتوان به این اشاره کرد پشتیبانی ۲۴ ساعته داره و در هر زمانی که نیاز باشه شما میتونید با پشتیبانن این مجموعه در ارتباز باشید از جمله باقی ویژگی های میتوان به مشخص بودن بخش انبارداری و حسابداری و صندوق اشاره کرد هم چنین که در این برنامه قسمتی برای مشخص شدن تاریخ تولید و انقضای دارو ها رو به راحتی مشخص میکنه و دیگه از این جهت شما نگرانی خاصی ندارید.

همچنین بخوانید:  پرستار کودک در منزل

آیا میدانستید نرم افزار داروخانه سلاک طب یکی از بهترین نرم افزار های موجود در بازاره که میتونه بهتون کمک کنه بهترین مدیریت و داشته باشید.

باتوجه به تغییراتی که در فضای مجازی و رسانه‌های آنلاین به وجود اومده، امروزه افراد ترجیح می‌دهند تا به منظور سرعت بخشیدن به روند انجام کارها و همچنین افزایش دقت از انواع خدمات آنلاین در زمینه‌های مختلف استفاده میکنند. امروزه می‌توان خریدها، جمع آوری اطلاعات، ملاقات‌ها، تبلیغات و مواردی از این دست را با کیفیت بسیار بالا به واسطه تلفن‌های هوشمند و رایانه‌ها و نرم افزارهای نصب شده روی آنها پیش برد. یکی دیگر از بخش‌هایی که این توجه به پاندمیک کرونا و همچنین آمار بالای خطاهای انسانی و خطاهای مربوطه شاهد آنلاین و هوشمند شدن آن‌ هستیم، سیستم داروخانه‌ای و ثبت داروها در کشوره. امروزه اپلیکیشن‌ها و نمونه برنامه های زیادی در این زمینه به بازار معرفی شده‌اند که هر یک میتونه به نوعی به هوشمند سازی فرایندهای این بخش کمک نمایند.

نرم افزار دندانپزشکی

نرم افزار دندانپزشکی

با تهیه این نرم افزار شما میتونید به راحتی  یک سری خدمات و استفاده کنید در نرم افزار دندانپزشکی به راحتی میتونید تمام فعالیت هایی که بر روی یک دندان انجام دادید و توی ان علامت بزنید تمامی یونیت ها و همه ی پزشکانی که در کلینیک شما فعالیت میکنند نیز در نرم افزار قرارداده شده.

برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر در رابطه با نرم افزار دندانپزشکی میتونید لینک و لمس کنید.

از جمله باقی ویژگی ها میتوان به پذیرش سریع با واردکردن شماره پرونده بیمار

برای کم شدن خطاهایی که توسط انسان ها به وجود میاد از دستگاه های پوز استفاده میکنند

اگر سوابق بیماری خاصی داشته باشید که ارتباطی با دندانپزشکی داشته باشه در این نرم افزار ثبت میشه .

آپدیت تعرفه های بیمه و ضریب آن

گزارشگیری دریافتی کاربران در نرم افزار دندانپزشکی