بابافون، فروش انواع باتری اصلی موبایل
بابافون، فروش انواع باتری اصلی موبایل
بابافون مجموعه‌ای است که در حوزه فروش قطعات و تعمیرات موبایل و تبلت فعالیت دارد و چنانچه شما نیاز به تعویض باتری موبایل خود دارید، می‎توانید با خیالی آسوده باتری اصلی را با قیمت مناسب از این مرکز تهیه نمایید.

بابافون مجموعه‌ای است که در حوزه فروش قطعات و تعمیرات موبایل و تبلت فعالیت دارد و چنانچه شما نیاز به تعویض باتری موبایل خود دارید، می‎توانید با خیالی آسوده باتری اصلی را با قیمت مناسب از این مرکز تهیه نمایید. با توجه به این موضوع که موبایل و تبلت امروزه به یکی از دستگاه‌های پر کاربرد تبدیل شده و در شرایط کنونی جامعه به لحاظ شیوع بیماری کرونا تمرکز بر آموزش آنلاین بیشتر شده، کاربران از این دو دستگاه در برندهای مختلف استفاده می‌کنند، بنابراین خرید باتری موبایل اصلی نیز برای دارندگان این نوع از دستگاه‌ها به یک دغدغه تبدیل شده است، زیرا همان‌گونه که واقفید عدم توجه به این موضوع تاکنون توانسته خسارات جبران‌ناپذیری را برای دارنده دستگاه به وجود آورد.

بابافون، فروش انواع باتری اصلی موبایل

نشانه‌های تشخیص باتری اصلی موبایل

تفاوتی نمی‌کند که موبایل شما از برند سامسونگ باشد یا آیفون و یا هر برند دیگری، حتی اگر شرکت‌های سازنده باتری‌های غیراصلی و فیک سعی کنند باتری‌هایی را تولید کنند که در ظاهر تفاوت زیادی با باتری اصلی نداشته باشد، اما باز هم نشانه‌هایی وجود دارد تا با توجه به آن‌ها بتوانید باتری اصلی را از باتری غیراصلی بازشناسید. ما در ادامه به چند مورد اشاره خواهیم کرد که این موارد در مجموعه بابافون نیز مورد توجه قرار گرفته است.

دقت به نوشته‌های روی باتری

روی باتری موبایلی که قصد خرید آن را دارید دقت کنید و این مورد را در نظر داشته باشید که نوشته‌ها روی باتری اصلی به زبان انگلیسی است در حالی که روی باتری غیراصلی این کلمات به زبان چینی نوشته شده‌اند و این مورد می‌تواند یک نشانه بارز به شمار آید. این مورد در خصوص باتری‌های سامسونگ بیشتر صادق است.

نام کشور تولید کننده

ممکن است روی باتری موبایلی که فروشنده به شما معرفی می‌کند، نام کشورهای ویتنام، کره و یا ژاپن درج شده باشد و شما خیالتان راحت شود که باتری اصلی می‌خرید در حالی که اشتباه همین‌جاست. زیرا باتری‌ها در اصل همگی تولید کشور چین می‌باشند و این مورد نمی‌تواند دلیلی بر اصل بودن باتری باشد. در مورد باتری‌هایی که مجموعه بابافون در اختیار مشتری قرار می‌دهد می‌توانید این نکات را به خوبی ببینید.

همچنین بخوانید:  طرز تهیه غذای ساده خوشمزه خانگی در کمترین زمان

نشانه‌های هشدار روی باتری

آیکون‌هایی که در این خصوص روی بدنه باتری درج می‌شود در نوع اصلی و تقلبی می‌تواند با هم متفاوت باشد. اگر باتری اصلی موبایل خود را که اکنون خراب شده است در اختیار دارید می‌توانید با باتری جدید مقایسه کرده و این نکات را ببینید.

توجه به جنس و ساختار بدنه باتری

با توجه به بدنه باتری می‌توانید به خوبی متوجه شوید که آیا از جنس مرغوبی در تولید آن به کار رفته است یا خیر؟ بدنه نامرغوب باتری غیراصلی که دارای زوایای بیرون زده است می‌تواند به شما بگوید که این باتری اصلی نیست. در حالی که برای باتری اصلی روکش صاف و نرمی در نظر گرفته شده است.

برجسته بودن قسمت کانکتور

اگر قسمت کانکتور در باتری‌های اصلی را لمس کنید یک برآمدگی قابل توجهی را احساس خواهید کرد در حالی که در باتری‌های تقلبی این قسمت صاف می‌باشد.

درباره بابافون

درباره بابافون

اگر به دنبال فروشگاهی آنلاین هستید که بتوانید قطعات مورد نیاز خود مانند باتری موبایل، شارژر، تاچ ال سی دی و یا حتی لوازم تعمیرات موبایل را با خیالی آسوده خریداری نمایید ما به شما پیشنهاد می‌کنیم حتما سری به بابافون به آدرس الکترونیکی www.babaphone.ir  بزنید. علاوه بر خرید قطعات از این مجموعه شما می‌توانید کار تعمیر موبایل خود را نیز به مجموعه کاربلد و حرفه‎ای بابافون بسپارید. بی‌شک شما با یک بار خرید از بابافون خرید اینترنتی شیرینی را تجربه خواهید کرد زیرا ضمن خرید با قیمتی مناسب، شما کالای خود را در سریع‌ترین زمان دریافت کرده و اصل بودن آن از جانب مجموعه بابافون تضمین خواهد شد.