محمدرضا شریفی نیا داعشی نشده بود که شد!
محمدرضا شریفی نیا داعشی نشده بود که شد!

محمدرضا شریفی نیا داعشی نشده بود که شد! محمدرضا شریفی نیا بازیگر پرنفوذ و پر کار سینمای ایران که انواع و اقسام نقش ها را تاکنون بازی کرده است، این بار در نقش یک داعشی ظاهر شده است. در عکس فوق گریم وی را مشاهده می کنید که انصافاً یک داعشی خوب شده است! اسم […]

محمدرضا شریفی نیا داعشی نشده بود که شد!

گریم داعشی محمدرضا شریفی نیا

محمدرضا شریفی نیا بازیگر پرنفوذ و پر کار سینمای ایران که انواع و اقسام نقش ها را تاکنون بازی کرده است، این بار در نقش یک داعشی ظاهر شده است. در عکس فوق گریم وی را مشاهده می کنید که انصافاً یک داعشی خوب شده است!

اسم این فیلم، دختر شیطان نام دارد که کارگردان آن قربان محمدپور است و روزهای پایانی مراحل فنی را سپری می کند و خود را برای اکران آماده می کند. سایر بازیگران اصلی این فیلم عبارتند از: ایشا روات، حمید فرخ نژاد، جکی شروف، گلشن گروور، سیمران میشکروتی و فردین حفیظی. این فیلم همچنین پنج کلیپ موسیقی دارد که هم اکنون توسط حمید شفیع زاده در حال تدوین است و بنا به اعلام محمدپور، قرار است جکی شروف ستاره اکشن سینمای هند برای شرکت در مراسم افتتاحیه فیلم سینمایی دختر شیطان به ایران بیاید.

دختر شیطان دومین اثر مشترک کشور ایران و هند است. اولین فیلم مشترک، سلام بمبئی نام داشت که آن فیلم را هم قربان محمدپور کارگردانی کرده بود. سلام بمبئی بیش از ۱۴ میلیارد تومان در سال ۱۳۹۵ فروخت.

محمدرضا شریفی نیا داعشی نشده بود که شد!