آموزش طرز تهیه سوفله سیب زمینی و گوشت چرخ کرده با طعمی بی نظیر
آموزش طرز تهیه سوفله سیب زمینی و گوشت چرخ کرده با طعمی بی نظیر

آموزش کامل طرز تهیه سوفله سیب زمینی و گوشت چرخ کرده نمکستان : برای این پست آموزش طرز تهیه سوفله سیب زمینی و گوشت چرخ کرده را آماده کرده ایم برای مشاهده آموزش آشپزی و نحوه ی درست کردن این سوفله ی سیب زمینی و گوشت بسیار خوشمزه در منزل این پست را دنبال کنید. مواد لازم […]

آموزش کامل طرز تهیه سوفله سیب زمینی و گوشت چرخ کرده

سوفله سیب زمینی و گوشت چرخ کرده , طرز تهیه سوفله سیب زمینی و گوشت چرخ کرده , پخت غذای سوفله سیب زمینی و گوشت چرخ کرده

نمکستان : برای این پست آموزش طرز تهیه سوفله سیب زمینی و گوشت چرخ کرده را آماده کرده ایم برای مشاهده آموزش آشپزی و نحوه ی درست کردن این سوفله ی سیب زمینی و گوشت بسیار خوشمزه در منزل این پست را دنبال کنید.

مواد لازم برای سوفله سیب زمینی و گوشت چرخ کرده :

سیب زمینی ۴ عدد بزرگ
گوشت چرخ کرده ۲۰۰ گرم
پیاز ۱ عدد بزرگ
قارچ ۱ عدد
پنیر پیتزا ۱۷۰ گرم
سیر ۱ حبه
رب ۲ قاشق غذاخوری
زردچوبه به مقدار لازم
فلفل سیاه به مقدار لازم
نمک به مقدار لازم

طرز تهیه سوفله سیب زمینی و گوشت چرخ کرده :

سیب زمینی را با مقداری آب بگذارید تا آبپز شود. پیاز را خلالی خرد کرده و کمی تفت داده و با زردچوبه کمی تفت دهید.سپس سیر را رنده کرده و با گوشت چرخ کرده سرخ کنید. رب را اضافه کنید و بعد هم قارچ را حلقه ای خرد کرده و با گوشتها کمی تفت دهید و کمی بگذارید تا مواد پخته شود و به خورد هم بروند، البته لازم نیست قارچ پخته شود و تقریبا ۱۰ دقیقه برای پخت قارچ کافی هست.

یک ظرف مناسب برای گذاشتن در فر را انتخاب کنید. سیب زمینی ها را پوست بگیرید و حلقه حلقه کنید و نه خیلی باریک باشد و نه خیلی ضخیم و بعد مقداری از مواد بالا را روی آن بریزید و بعد مقداری پنیر پیتزا و به همین ترتیب تا آخر … فر را روشن کرده و ظرفتان را در طبقه وسط با درجه حرارت ۱۸۰ به مدت ۱۰ دقیقه بگذارید تا روی پنیرهایتان طلایی شود.

طرز تهیه سوفله سیب زمینی و گوشت چرخ کرده

آموزش کامل طرز تهیه سوفله سیب زمینی و گوشت چرخ کرده

منبع : نمکستان