آموزش و طرز تهیه خوراک اسفناج و قارچ چینی بسیار خوشمزه و مقوی
آموزش و طرز تهیه خوراک اسفناج و قارچ چینی بسیار خوشمزه و مقوی

آموزش و طرز تهیه خوراک اسفناج و قارچ چینی بسیار خوشمزه و مقوی سایت تفریحی نمکستان » برای این پست آموزش طرز تهیه خوراک اسفناج و قارچ چینی خوشمزه و لذیذ را آماده کرده ایم . برای مشاهده این آموزش آشپزی ، این پست را دنبال کنید. مواد لازم خوراک اسفناج و قارچ چینی دانه […]

آموزش و طرز تهیه خوراک اسفناج و قارچ چینی بسیار خوشمزه و مقوی

طرز تهیه خوراک اسفناج و قارچ چینی خوراک اسفناج با قارچ چینی خوراک قارچ و اسفناج خوراک با اسفناج و قارچ خوراک اسفناج قارچ چینی

سایت تفریحی نمکستان » برای این پست آموزش طرز تهیه خوراک اسفناج و قارچ چینی خوشمزه و لذیذ را آماده کرده ایم . برای مشاهده این آموزش آشپزی ، این پست را دنبال کنید.

مواد لازم خوراک اسفناج و قارچ چینی

دانه کاج   ۲۵ گرم
برگ ریز و تازه اسفناج   ۵۰۰ گرم
پیاز قرمز   ۱ عدد
سیر   ۲ حبه
روغن نباتی   ۳ قاشق غذاخوری
کنسرو قارچ چینی یا آسیایی، آبکش شده   ۴۲۵ گرم
کشمش   ۳ قاشق غذاخوری
سویا سس   ۲ قاشق غذاخوری
نمک   به میزان لازم

طرز تهیه خوراک اسفناج و قارچ چینی

با آموزش طرز تهیه خوراک اسفناج و قارچ چینی از سری آموزش های آشپزی سایت نمکستان در خدمتتون هستیم.برای تهیه خوراک اسفناج و قارچ چینی ابتدا باید تابه بزرگ چندی انتخاب کرده و روی گاز بگذارید تا گرم شود.دانه های کاج را درون تابه یرخته و بدون روغن تفت دهید تا زمانی که طلایی شوند.دانه های تفت خورده را بیرون آورده و کنار بگذارید.اسفناج را خوب بشورید و برگ های آن ها را از ساقه جدا کنید.سپس با استفاده از دستمال کاغذی مخصوص آشپزخانه کاملا آن ها را خشک کنید.

پیاز و سیر را با استفاده از یم چاقوی تیز ورقه ورقه کنید.روغن آفتابگردان را درون تابه بریزید تا گرم شود وسیر و پیاز را درون آن ریخته و یک دقیقه تفت بدهید تا نرم شوند.اسفناج و قارچ را نیز به آن ها اضافه کنید تابرگ ها نرم شده و جمع گردند.کشمش را به همراه دانه کاج و سس سویا به باقی مواد درون تابه اضافه کنید وبه روش شرقی تفت بدهید تا مواد کامل با هم مخلوط شوند. برای بهتر شدن طعم خوراک به آن نمک اضافه کرده وداخل ظرف مورد نظرتان کشیده و نوش جان کنید.

آموزش و طرز تهیه خوراک اسفناج و قارچ چینی بسیار خوشمزه و مقوی